Maminkin maznáčik

wrwrwr1

v podstate to nevadi ze je rozmazany.... ako mu das tvrdu vychovu.nech si umyva riady vysava vsetko mu davaj do ruk nech robi.Viem ze z varenim,,to asi nebudes mat nervy,ale aj to sa da nacvicit.

Musis s nim ako zo psom,,,vravela mi kamaratka ako zo stenatom co treba vychovat odznova.
Jeho matka,,to je tvoj nepriatel,,na nu si davaj pozor a co najmenej ju kontaktuj,uz teraz ta nema rada:}} si jej ho ukradla:}

Veronika_27

Môj priateľ je tiež mamičkin miláčik :/ bohužiaľ, no nemôžem povedať, že by mi v domácnosti nevedel pomôcť. Je pravda, že spraví málo vecí, ak mu ich nepripomeniem alebo nenavrhnem, no spraví ich.

letoleto

No mi sa tomu smejeme.Ale to nie je na smiech.Nema to lahke ani ten-maznacik-
ale ani jeho matka a ani ty ifka/a zena ktora s takym muzom zije/
Pretoze on za to nemoze ze hot akto matka vychovala od malicka.A matka ktovie aky dovod mala-ze tak vychovavala svojho syna-VED KAZDA MATKA CHCE PRE SVOJE DIETA LEN TO NAJLEPSIE.
Porozpravaj sa s nim VAZNE a povec mu ze ti vadia nejake veci a ze jeho matka naveky s nim nebude.
Tym ze mu das noz na krk nic nevyriesis.
Zelam vela stastia je to tazke ak musis bojovat s matkou svojho chlapa.Je to niekedy este horsie ako bojovat so sokynou.

lulu22

ako ti tu všetky rozumné baby radia, utekaj preč!!!! nezostávaj s ním. váž si samu seba a nenechaj zo seba robiť slúžku. s takým chlapom by som si ani nezačala!!

Heatherka

utekaj prec. si uvedomujem prave, ze vdaka ti boze, ze mam tak samostatneho, nezavisleho chlapa. vies, co to znamena? to nie je len, ze ti nebudem pomahat, lebo mamicka za neho vsetko urobi a ty budes jeho sluzka ale ani rozmyslat nevie sam a pojde za mamou sa pytat uplne na vsetko. a vies ako to byva vacsinou, bude stat na jeho strane a on pojde aj s mamou proti tebe a nakoniec budes ty taa najhorsia

lejlaaaa

Ja som si takého vzala,som s ním už 30 rokov a za maminkou, 80 -ročnou chodí stále,sám sa nevie rozhodovat ! Bacha,skazíš si život !!!Rozmysli si dobre,za koho sa vydáš...
Ja som sa 3x pokúšala nechat ho , ale deti nechceli byt z rozvedenej rodiny...a čo by mama neurobila pre svoje deti