Vysoka sliznica maternice?

Príspevok v téme: Vysoka sliznica maternice?
MI

Ahojte, vedeli by ste mi niektora vysvetlit, co moze toto znamenat? Na ultrazvuku mi povedali, ze mam velmi vysoku sliznicu, dokonca ze kazdym dnom by som mala zacat krvacat, a este aj po tyzdni nekrvacam. Predtym som krvacala 2 mesiace, prestalo mi to zhruba pred tyzdnom (10 dni). Za kazdu odpoved alebo nazor dakujem.

MI

No tak som si potajomky otvorila obalku s vysledkami, a tam je ze mam sliznicu maternice 4.3 mm. To ale asi nebude privysoka, nie?

MI

Dakujem, asi budem mat len mierne schaosene hormony, lebo sice som dva mesiace krvacala, ale urcite to nebola menstruacia - nic ma neboli, nemala som "menstruacne stavy". Takze snad coskoro pride, alebo mi budu musiet dat nejake hormoniky.

andreja

pocas menstruacneho cyklu ti rastie sliznica ktora je potrebna v pripade otehotnenia aby sa malo oplodnene vajicko kde uhniezdit.ak k oplodneniu nedojde vdanej periode tak sa sliznica zacne odlupovat a vdedy vlastne mas menstruaciu.ak maju tahotne zeny nizku sliznicu vajicko sa nema kde uhniezdit a vtedy moze dojst k potratu.takze v tvojom pripade je vsetko ok si pred menstr.