HAK Zoely

Ninelik

ahojte baby, ja beriem zoely už pol roka, o 2 týždne si idem dať napísať už tretie trojmesačné balenie a poviem vám, že ja som maximálne spokojná ;) predtým som brala tri roky Regulon ale chcela som už niečo moderné a kvalitné tak mám teraz túto Zoely. Nepribrala som ani 1kg, depresie ani bolesti hlavy vôbec nemám, bolesti pri menštruácií ani neviem čo sú ;) a ešte niečo vám poradím - neriešte vedľajšie účinky lebo si ich sami privoláte!! je to jedine o psychike, mám to na sebe odskúšané. pokiaľ ti doktor predpísal Zoely, vedel prečo to robí a to, že ti nesedí si môžeš namýšľať jedine ty sama + reči nespokojných užívateliek ktoré ani sami nevedia, či tie nežiadúce účinky boli spôsobené hak ti tiež nepomôžu. to je odomňa všetko - nikoho nepočúvaj, nerieš somariny, vyskúšaj a nepripisuj hneď každý prd anikoncepcií. veľa šťastia ;)

barcinka13

Nela41 veľmi pekne si to napísala :) úplne s tebou súhlasím na každú ženu HAK pôsobí naozaj rozdielne.

Nela41

Zase taký rozdiel tam nie je .. akurát že sa užíva počas celého obdobia z toho 24 dní a 4 dni jete len placebo (zbytočnosť..).. Nežiadúce účinky má ale také isté ako všetky ostatné HAK

Nela41

Vyskúšaj to len sama. Ja berem Minervu a napríklad tu sa o nej píšu hrôzostrašne veci. Asi 8 z 10 tu napísalo, že pribralo kopéec kíl a ja som v pohode, len som s azbytočne stresovala zo začiatku.. Neboj pokusný králik nebudeš, veď určite nemá nejaké moc odlišné zloženie od iných

Dadula56

Pokusny kralik nie si, ono to uz je otestovane, ak sa to predava. Pokusy sa uz robili davno pred tym, nez to schvalili. Depresie byvaju pri hocktorej HAK. Ale nemusia.

Dadka238

Ďakujem za názor, viem, že na každú ženu to pôsobí inak, ale pýtala som sa len kvôli tomu, že táto antikoncepcia je novinka, a okrem príbalového letáku o nej nie je veľa informácií a ja by som veľmi nechcela byť pokusný králik. Na zahraničných stránkach som sa dočítala, že dosť žien malo pri jej užívaní psychické problém, depresie a tak... Ale možno čím viac ľudí bude rozprávať o vedľajších účinkoch, tým viac si ich ten druhý vsugeruje. Takže sa asi presvedčím sama :-)

Nela41

Zbytočne sa pýtaš. Na každú antikoncepciu sú rovnaké vedľajšie účinky, takže si stačí prečítať 100000 ďalších tém o HAK na tomto webe. Áno môžeš pribrať, môže ti bývať zle, môžeš mať mimomenštruačné krvácanie, bolesti hlavy až migrény, nechuť na sex, vyrážky, slabú lubrikáciu pri sexe a menej kvalitných orgazmov, môže ti bývať zle a môžeš mať väčšiu chuť do jedla, môžu ťa bolieť prsia, môže spôsobiť aj vážnejšie problémy ako trombóza.. ALE UVIDÍŠ TO AŽ KEĎ TO SKÚSIŠ LEBO KAŽDÁ ŽENA JE INÁ A NA KAŽDÚ TO POSOBÍ INAK TAK TO KONEČNE POCHOPTE A NERBOTE NEZMYSELNÉ TÉMY.
Aj tak sa zbytočne len vystrašíš ak ti niektorá napíše nejaké katastrofálne účinky a tebe sa nič stať nemusí.