Niekolkomesacne bolesti

Príspevok v téme: Niekolkomesacne bolesti
jess

Asi od decembra trpim bolestami tam dole. Tu bolest mozem prirovnat k tej, ako ked ma zena menstruaciu. Niekedy je ta bolest tupa, niekedy ostra. Trva to uz pridlho. Bola som aj na sono, ale cysty nenasli. Je to dost neprijemne. Neustale pravidelne bolesti... Neviem uz co mam robit... Co to moze byt... =( prosim poradte...

nanina

Približne 2 týždne trpím bolesťami v krížovej oblasti.Mám dostať menzes ale na jeho vyvolanie som musela brať tabletky,môžu tie bolesti súvisieť s tým?tabletky však beriem len 6 deň.Vyšetrenie chrbtice mám v poriadku aj somo brucha.Môže mi niekto poradiť čo s tým?s tými bolesťami sa nedá existovať.díky

Janulka

Jess, skús zájsť za urologóm. Aj zakliesnený kameň v močových cestách môže spôsobovať problémy podobné tvojim. Len, prosím, neodďaľuj! Choď za lekármi, nemôžeš stále žiť v bolestiach!

jess

Mno presne tak... sono negativne... a viac na gynekologii som neabsolvovala... jedine sono... Ja citim jedine bolest tam dole... nic viac... bolest bolest bolest...

alti

Ak mas gynekol. vysetrenie vcitane sona negativne, tak by som skusala ine vysetrenie. A citis nejaky problem v chrbte, v "hrudnej" a "krcnej" casti? Ako si s bedrovymi klbami?

jess

Vdaka ti velmi... takze teraz uz len zohnat el. podusku... totiz, ja som uz bola pri svojej obvodnej doktorke, aj gynekologicke, ale oni mi na bolest samozrejme nic nepovedali... ale skusim znovu..

alti

Pozri, skus napr. lezat na prijemne teplej el. poduske. Ak sa Ti bolest zacne stupnovat, tak teplo "zrus". U mna to bola chrbtica a tiez som myslela, ze ma neminie gynekologicka operacia. V kazdom pripade by si nemala zostat bez diagnostikovania priciny bolesti.

jess

mno... nic z tohto... ja som tak jedine bola 2 x v saune... ehm... vyskusam vsetko... fakt ze neviem co robit... mam ist teda aj k tomu ortopedovi, ci neurologovi??