co mate oblecene pocas spanku?

veny5

Noo, tak mne je jedno v com spinkam, ale ked je spln, tak vzdy pre istotu zalahnem do pelechu aj s nahubkom, lebo sa menim na zvieratko :o ... :)))

ivonca

veru ja som spavala nahata, a rano som mala vzdy krcnu chrbticu taku studenu aj ramena a cele dni ma bolela chrbtica a raz som si dala nocnu kosielku taku kratsiu ale bola zakryta chrbtica a malo to dokonca aj rukavy a uz ma nic neboli takze vzdy mi to nanoc prechladlo a potom boli problemi s chrbtom

xypsilonka

btw filaga a si na pokeci zaregistrovany tam je skoro kazdy hm? tak to by som ti nemusela nic posielat tam mam toho dost prave okrem foto ruzovej kombinezy :)

Filaga

katty19 >> vies pyzamo mozem nazvat aj moje gatuse a tricko :) naha? to skusim aj ja a rano sa zobudim s bolestou celeho tela a mozem poucit kosmodisk.
123456 >> dnes cez den ti poslem fotku mojich gatusiek, teraz uz je tma a sam sa odfotit, to by nebolo ono. Slubujem. Co posles ty?
xypsilonka >> tebe poslem aj inu foto, ale musis aj ty nieco poslat, jedine prave, vramci svedomia (tvojho, mojho) neberiem.

xypsilonka

no ja spavam v ruzovej lyziarskej kombineze so zlatými gombíkmi co je veľm podstatný detail a 100% zdravotne nezavadne a tu foto by som rada videla ale .. ale

123456

:D no to je dost nepohodlne nie? je to hruby material :)

:D :D :D

ja spim v gatiach a roztahanom triku... alebo si este dam nejake volne kratasky... a v zime normal klasika pyzamo :) posli mi foto na samotqa@azet.sk :D :D :D