Nechapem ho

Príspevok v téme: Nechapem ho
sewie

Nerozumiem muzom...co je divne lebo vela mojich znamych ma obvinuje ze mam muzsky mozog-dokonca vzdy som radila kamoskam vo vztahoch a vzdy som mala pravdu...zrejme je to zlozitejsie ked je clovek zainteresovany v situacii-city a podobne zabranuju chladnemu triezvemu pohladu...ide o to ze sa mi paci jeden muz (ja mam 26, on 27).ale absolutne mu nerozumiem!stratla som ho pred vyse tromi tyzdnami(mozno pred 4mi) a zatial sme mali len tri rande...divne je ze vzdy ked sme spolu tak je mily, pozorny, romanticky, vasnivy zabavny ...ale potom sa mi neozve niekolko dni, mozno aj tyzden...pravda je ze mame nanic pracovne rozvrhy-ja robim v noci, on cez den a tazko sa nam hlada spolocne volno, ale myslim si ze ked sa chce, vsetko sa da...nevidela som ho asi tyzden-vraj bol chory, dnes sme sa mali stretnut na vecer a o piatej mi napise ze-je stale chory, ze buduci tyzden bude mat viac casu a bude mu snad lepsie...uz ked to pisem tak si uvedomujem ze to vyzera ze na mna kasle...ale na druhej strane...ked sme spolu je to super, dokonca mi ochgotne pomohol prestahovat moj nabytok z jedneho domu do druheho, ukazal mi "skolu" ktoru akurat s jeho rodinou stavaju, farmu na ktorej robi a pod....kamoska mi hovori ze hra len nedostupneho a ze je to holandska povaha, segrin snubenec tvrdi ze je to proste flegmos...ja si myslim ze na mna dost dlabe...nazory?

soffa

ja si myslim ze hra na 2 strany,mozno ma aj inu bokobku a nevie sa rozhodnut;-(((ved zamilovany clovek chce byt kazdu chvilu s dotycnym clovekom,a urobi pre to cokolvek;-)))

sewie

ale ani hranie nedobitnej:) resp aj taketo hry nemam ani rada-ked mas zaujem tak ho prejav, ked nie nechaj tak ale ziadne sprostosti ze-neozvem sa tri dni nech si nenamysla....je to trapne

sewie

ah jaj, jedni vravia-hraj nedobitnu, ini snaz sa...som z toho blazon-hlavne preto ze som as zvyknuta ze o mna vzdy chlapi bojovali a nie ze ja som musela :D

sewie

Maoam, hm to ze ja uz neviem co si mam mysliet...lebo mozno uz neni chory-pisal to vo stvrtok a nechcem sa zas ja vtierat...ale mozno by stalo za pokus napisat poslednu sms-spytat sa ci je ok a ci chce aby som ho navstivila...a ak ma odmietne to mozem uzavriet s kludnym svedomim ze som skusila vsetko, plus nemusism sa citit ze som sa strapnila lebo ho uz nemusim ani stretnut (sice toto mesto je mini a on sa bude musiet vyhybat svojmu oblubenemu baru lebo v nom robim:P)...co myslis(te)?

Maoam

Sewie, ak ti pise, ze je chory a neciti sa dobre, tak co keby si ho posla normalne pozriet? Kratka navsteva - u neho...ak je fakt chory a ak mu na tebe zalezi, tak sa tomu potesi...

sewie

gulicka, ved to je to...ze to mi kamosky hovorili ze Holandania su take samostatne bytosti ze u nich je normalne sa stretnut raz za tyzden, neozvat sa par dni, na smsky odpovedaju bezne behom par hodin alebo az na druhy den...ale dnes je to presne dva tyzdne co sme sa videli naposledy...ano -je pracovne vytazeny, ano bol chory-ale minuly piatok sme sa mali stretnut a zas mi napisal ze este stale sa neciti dobre-proste neviem ci je to fakt tak sprosta zhoda nahod alebo na mna dlabe...

gulicka

a mozno je taky pracovne vytazeny, ze si nestihne na teba ani spomenut, a predsa ma uz 27, nie 17, je to ine, tam nie je taka strasna laska :) bezhlava. mozno tam v holandsku je to standarne ze sa ozve raz tyzdenne. ja by som to este nevzdavala, na to je priskoro.