Mykóza - moj priatel , strasiak , neviem sa jej zbavit ,som zufala

darkmother

no.. menej sladkeho, pretoze kvasinky ziju z cukru, snazit sa jest zasadotvorne potraviny (napr. grepy, zeleninu). na okamzitu pomoc su samozrejme canesteny a vselico, ale pomahaju len v zaciatocnej faze a su otravne.. neviem si predstavit ze by som si to davala po kiazdom sexe :-O. TAKZE malo by sa to zlepsit pravidelnym uzivanim probiotik, napr. vseobecne uznavane su Laktobacily (ja osobne uzivam svajciarske laktobacily "5" a 60 tbl stoji 16 eur, beru sa dve denne) a normalne mi potlacili silnu mykozu behom dvoch dni bez dalsich liekov). Inak som este pocula o "zazracnom" wobenzyme, ale to je velmi drahe :(

ka3na

ja odporucam Candivac :) mne pomohol a mala som od mykoz dlhodobo pokoj :) a plus pomaha aj zlepsit plet ...obsahuje 30tbl a uziva sa 10 tbl potom 20 dni pauza takze vydrzi na 3 mesiace

krado

No najdolezotejsie sú hlavne pri uzivani atb probiotika napr. Acidophilus star a potom hlavne preliečiť celé telo tie pliesne vštci liečia lokálne a potom sa čudujú , že sa im vracajú. Veď ked je na jablčku hniloba nikto hu nev yrežie a zje ho vyhodí ho celé. Výborný proti pliesňam je oregánový olej,alebo cocosový olej napr.Oregano star,alebo coconut oil star.

lalinaku

ja si ho davam tiez a cytologiu mi urobil a vsteko v pohode,....ja som zufala , tak strasne :( ATB mi lekar neordinoval , nwm preco.,

frézia01

Ja som mala s mykózou a zápalmi veľké problémy. Chodila som medzi urológom a gynekológom. Vybrala som antibiotiká, týždeň v pohode a potom znova, antibiotiká, týždenné preliečenie a znova dookola. Trvalo to od decembra až do mája. Potom mi gynekológ urobil cytológiu na nejaké baktérie a sám povedal, že mi boli podávané slabé ATB na tie baktérie, nasadil neskôr jedny poriadne a som zdravá. S výnimkou občasných mykóz, ktoré však už preliečim sama doma za dva dni. Preventívne si dávam po styku, po kúpaní Canesten gél a je to v poriadku :)