Diabeticka polyneuropatia?

RNG

Thioctacid je len draha farmaceuticka verzia antioxidantu ALA(alpha lipoic acid), co je potravinovy doplnok.
Ako antiocidant prispieva k zlepseniu cirkulacie, regeneracie a zaroven regeneruje ine antioxidanty. Je univerzalny tj je aj vodo aj tukovo rozpustny a telo si ho samotne vyraba v malych mnozstvach.
Kazdemu odporucam aj si riedit krv nattokinazou, bezpecne a ucinne, zlepsenim cirkulacie sa zlepsuje aj odmorovanie a regeneracia tkaniva, vcitane nervoveho.
A pozor na hladinu kyseliny mocovej, casto je perifweralna neuropatia pri cukrovke kombinovana so spabsou dnou, na co je dobre sa alkalizovat pravidelne skoro rano, pol lyzickou Kalinatu v pohari teplej vody a jest az 1.5 hodiny neskor.
Cukrovka sama o sebe okysluje totiz telo, co zadrzuje kyselinu mocovu v tele( tj dna).

zuzik 151

Zistili mi diabetickú polyneuropatiu a lekár mi predpísal Thioctacid. Máte niekto skúsenosti s týmto liekom? Pomáha?

pampeliška

následky? jeden z najzávažnejších je amputácia dolných končatín. stačí drobná ranka na nohe, ktorá sa už pri takomto stupni neuropatie nezahojí.

klop

mojmu manželovi zistili diabeticku polyneuropatiu,začal použivt barle lebo sam už neprejde poslala som ho k lekarovi bol ale už nechce ist chcela by som vediet ake su nasletky neliečenej tejto choroby aby sióm mu to mohla prečítat a konečne začal niečo robit dakujem.

marietka

Aj mne zistili diabetickú polyneuropatiu, dostala som lieky thiogamma 600. Čo by som mohla ešte užívať, aby sa mi stav nezhoršoval? Viete mi poradiť?

RNG

thiogasmas je thiocticka kyselina, alebo inac nazyvana alfa lipoicka kyselina(ALA). Je sice dobra na cujrovku, na znizenie hladiny cukru ciastocne a na regeneraciu(antioxidant) ale neadresuje perifweralnu neuropathiu ani polyneuropathie.
Spomenute su vysoke davky vitaminov B vo forme, ktoru telo znesie bez bocnych nasledkov. Ine formy tychto vitaminov v takych velkych davkach uz sposobuju problemy. ja beriem aj 10 000 mcg vitaminu B-7, biotinu, co je pre cukrovkarov tiez dobre.
A samozrejme bezne, ako Gymnenicku kyselinu, vytazok z bitter melonu(momordica charantia) a z banaby(15% corosolickej kyseliny)