Moja 15 ročna dcera a sex...

Príspevok v téme: Moja 15 ročna dcera a sex...
mama659

moja dcera zacala chodit so svojim spolužiakom ...to by bolo v jej veku normalne , ale dnes som chytila jej telefon a prečitala si spravy od neho a bola som šokovana ...on ma 16 rokov..
piše jej ako sa s nou chce milovat v nejakom hoteli ako by ju hladil ne tych miestach ..ako sa bozkavali a hladili ...

zda sa mi , ze na to ma cas ...ake mate skusenosti vy rodicia

M 25

normálne sa s nou o tom porozprávať, ale hlavne, NESPOMEN, že si sa jej vrtala v mobile, lebo ti už nikdy nebude dôverovať..
spýtaj sa jej, čo si o tom myslí.. možno bude jedna z tých rozumnejších a nebude sa chcieť v tom tak ponáhlať...

miso 21, to že teraz 15ročné decká sexujú a že je to dobou a ty to pokladáš za normálne ešte neznamená, že to robí každé 15ročné decko! nájdu sa aj výnimky ...bodaj by ich bolo viac..

elly

niektori rodicia prehnane kontroluju svoje deti, ale nemas ju co sudit! mas vlastne dieta? ked ho budes mat potom kritizuj...ja si myslim, ze dievca ma na to este vela casu, ale 15 rokov uz mala takze zakazovat jej to neodporucam, lebo ak to bude chciet urobit, tak to urobi, ci sa vam to paci alebo nie, zalezi na tom ci ste sa uz doma na tuto temu rozpravali a aky ma na to nazor ona, ak by to chcela urobit tak by bolo vhodne ju poucit o rizikach, pohl. chorobach a podobne

Liliana65

mama659
je pravda, do telefonu si jej ísť nemala. Ale ked už sa stalo, tak radšej sa s nou normálne porozprávaj o ochrane atd, zabrániť tomu nezabrániš, radšej nech neurobia hlúposť. A sex v 15 je už častý, ale nevravím, že je to správne.