Cervenanie

Príspevok v téme: Cervenanie
kokolino bia

ahojte vsetci co sa cervenaju a nevedia si rady,trpela som tzm cely zvot...ale nasla som odpoved na to ako sa prestat cervenat..jedine co pomoze je prestat nato mysliet a zmierit sa s tym,je to prirodzena vec,kazdy jeden s nas mame nejake trapenie musite si to len uvedomit vo vasich hlavickach,to je cele,musite v sebe najst silu ktora vam pomoze to vyliect...nehovorim ze som sa prestala uplne cervenat ale uz mi to nevadi,aj ked sa zacervenam poviem si je mi to jedno a nebudem sa koli tomu trapit...je vela ludi s rakovinou a my tu riesime nejake cervenanie'?? MUSITE NAJST HODNOTY ZIVOTA A POTOM TO POCHOPITE SAMI

kokolino bia

koli cervenaniu som stratila zmysel zivota,stratila som ludi okolo seba ktory ma mali radi,nechcela som nikoho,zatvorila som sa do mojho sveta a bola som na konci so silami,padla som na ulne dno...s toho som mala samozrejme aj Socianu Fobiu,zacala som citat vela knih MILUJ SVOJ ZIVOT,a dalsie ine psychologicke knihy,velmi mi to pomohlo a zistila som ze som stratila vela rokov koli nicomu...chce aby ste aj vy nasli silu a prekonali to...mozte mi pisat aj situacie ktore vas nicia,,,budem pri vas stat a pomaha vam...majte sa pekne