Aky je to pocit ked zena citi ze je tehotna?

To snad nie

Ty kokos! Ze 15 rokov a ze este NIKDY sa jej to nestalo.... Mne uz rozum zostava stat... Dievca zober do ruky knihu a citaj! To bude pre tvoj vek a hlavne pre tvoj ubohy intelekt uzitocnejsie... Pises ako neandertalec! ...by mi tak niekto vedel vysvetlit co tak asi take patnastrocne decko moze z toho mat....

kiku

krvacala som pri pohlavnom styku mam strach nigdy sem to nemala mam len 15 rokov a mam strach nechcy mat nejaki probelmi nebo neco take len chcy vediet ci je to vazne nebo este sem to nemala a mna to velmi trapni newiem co mam robit mam hnuni pocit a este neco kdiz idem na zachod mam bolest pri moceni a este neco kravanacie ma welmi trapni kazdy mi vravi se nam za zcoho biat ale aj tak sa bojim a newiem co mam robit .

pomoc napiste komentii

pirulka

Ja som zistila tak ze mi straaasne smrdelo vyprazane jedlo....uz som tusila ze nieco nie je v poriadku. NerobiLa som si test len doktor mi potvrdil ze som tehotna :-) najprv som mala taky strach ale teraz sa veeelmi tesim som v 6 mesiaci a je to krsny pocit.

Blazonko

CHCEM SA AJ JA SPYTAT . Mam strastne bolesti brucha a vela jem. Menstruacia mi meska uz 3 dni.Som asi tehitna alebo nie som.

Blondula

najkrajsi pocit je to vtedy,ked sa to dietatko prvy krat pohne !! :D mne sa malicky najprv pohol raz,to som sa naplasila a zmenila polohu a hned nato este raz :D normalne som sa rozplakala :DDD to bolo asi v 4 mesiaci,ked su tie pohyby este take zevraj nevyrazne !!

[zruseny17]

ja som to jednoducho vedela:)))a zacala som jest orechy...nenavidim ich,nejem ich ale v prvom mesiaci som zosrotovala asi dve kila vlasskych orechov...ble:)
a byt tehotna je krasny pocit...aj ked som vracala az do porodu:))ale ten pocit ze mas v sebe maleho cloviecika...je na nezaplatenie:)