Biele zuby

rachel391

dnes som si prečítala jeden článok, skopčila som to, dnes idem vyskúšať:
Pri čistení zubov mechanicky, klasickou alebo rotačnou elektrickou kefkou, pomáhajú aj abrazívne látky. Patrí k nim napríklad aj jedlá sóda. Tieto látky mechanicky odstraňujú pigment z povrchu zuba. Ja osobne skúšam doma všeličo, raz za čas bielu perlu, tá mi pomôže iba na niekoľko dní, ďalej pred čistením peroxid vodíka 3%-ný, alebo jedlú soľ a potom bieliacu zubnú pastu, dosť ich striedam, nakoľko som silná fajčiarka a pijem veľa čiernej kávy vyčistím si zúbky sú biele a pofajčím vypijem kávu a už sú žlté, tak neviem. Ak má niekto nejakú dobrú radu, napíšte.

hmm

no co ja viem ... podla mna to vsetko zabera len xvilu skusala som rozne domace blbosti aj salviu aj citron aj prasok do peciva kt. rozhodne neodporucam :D a mam aj daco od spolocnosti elmex myslim ze je to gel ten bol podla mna najlepsi ale posobi to podla mna tak pol roka a potom sa to pomaly vracia alebo to ostane na tom belsom stupni no neviem posudit :D ... skus to

pastocka

ja pouzivam SENSODYNE WHITTENING a je som s nou spokojna.Pri pravidelnom cisteni zanecha zubky krasne biele svetle a naviac posobi dobre na citlive zuby,dasna a pod.