Caralluma

mara

ahojte, moc som tomu nechcela verit, ale tolko som tie tabletky pozerala a nakoniec som si ich objednala, ale len jeden balíček. Dnes je druhý den čo ich beriem, ja som jednoduchá osoba, ktoru neplatili za to aby klamala, ale jedno Vám mozem povedat , že ja absolútne necítim hlad, vydržím jest len raz denne a jednoducho moze byt predomnou hocijaké dobre jedlo , citim stale plnost.

excell

Nekupujte to, to fakt nikomu nedôjde že neexistuje žiadna zázračná tabletka na chudnutie? Treba sa len zdravo stravovať, žiadne sladkosti ani tuky, nejaký ten pohyb a váha pôjde dole. Nedávajte podvodníkom šancu zarábať na vás.

nikki999

urcite si to nekupujte ! je to blbost ! ja som si to bohuzial objednala, hned som si vsimla, ze v baleni nie je 30 tabletiek ale len 25, fakt sa to nedalo ani vratit, absolutne nezabrali a po par dnoch propagovali na ten isty clanok ine tabletky.. ked som im napisala staznost do komentarov, tak to hned vymazali ! urcite si to NEKUPUJTE ! radsej cvicit a stravovat sa zdravo :)

nathalia09

aj ja som to začala od nedele,ale neverím tomu:(čítala som vela diskusií,a komu nezabralo,všimol si,že tam ani nie je spiatočná adresa,keby si to chcela vrátiť.