Operacia slepeho creva..

Agnes999

Ja som mavala mierne bolesti a problemy s mocenim, tak mi po dlhom vysetrovani nakoniec zistili chronicky zapal slepeho creva, objednali ma na operaciu o 2 ci 3 mesiace uz neviem, bolo to pred 10 rokmi. Robili mi to rezom, nie laparoskopicky ale chirurg to urobil velmi dobre, rezal ma do ochlpenej casti a zasil to vnutornymi stehmi, cize jazvu nie je takmer vidiet. Po operacii som ledva chodila, vlastne som vobec nemohla chodit, ale hned na druhy den ma vyhnali ze musim chodit a ist sama na zachod, z postele ma vytiahla upratovacka lebo ja som sama nedokazala. A na wecko som sa takmer odplazila a z neho ma zas musela zdvihnut upratovacka. Druhy den po opke ma vyhodili domov, na dalsi den som dostala vysoke horucky a isla na pohotovost, ci sa mi rana nezapaluje. Ale nezapalovala a tak ma poslali zas domov. 2 tyzdne som bola doma potom sla zas do roboty. Ale radim brat wobenzym, ja som ho vtedy nebrala, ale po nom sa rany hoja ovela rychlejsie. A ak ti to budu robit laparoskopicky budes mat este mensie bolesti.

Blondula

mne ho operovali ked som mala 15 rokov !! strasne bolesti v pravom boku,dole.brala som nejake lieky najprv,potom som mala odporucene si davat na bolave miesto lad !! ...bolesti od tabletiek neboli,ale stale sa to donekonecna vracalo :-( doktorka povedala,ze mam ist za primarom do nemocnice a vyoperuju mi ho.ale musela som stale hovorit dookola,ze ma to boli !! ... ved aj bolelo :D operacia dopadla dobre a uz po tyzdni ako som doma bola,ma pazravost donutila lozit na ceresne :P .... tolko ku slepemu crevu...po necelych 3 mesiacoch od operacie,ked som uz vraciavala,pomaly odpadavala som taka seda sla na pohotovost,lebo som uz skoro ani nevnimala,ma po vysetreni na sone,urgentne poslali na gynekologiu... nebudem rozpisovat cely priebeh,ale skoncilo to odumrenim vajecnika !!! keby som prisla na druhy den,co neviem,ci by som prezila,mala by som uz chytenu otravu krvi !!! ... ak mas bolesti a z gynekologickeho hladiska si v poriadku,nemas sa coho bat :D slepak nie je nic :D