Mofa - mate skusenosti?

Maoam

Lost, s parkovanim tu nie je problem pre taketo masinky :-).
No ved to, ked leje, alebo je zima, na tazsie veci, je to super po meste :D. A tu na tom dost ludi jazdi, tak som rozmyslala, ze asi to bude lepsie ako novy bicykel + iPod, :DD lepsia investicia taka Mofa :D.

lost

ak by som to mal kde parkovat, tak by u mna uz jedno parkovalo :P

toto musi byt SUPER na cestu mestom, napr 1km daleko obchod - bezny nakup, pesi je to daleko a auto sa naozaj neoplati startovat na tak kratku trasu (nici sa motor :D ), zoberu mi parkovne miesto zatial napr :D

aj zvuk to ma dobry :))

urcite je lepsie, ked 25kg alebo kolko to ma prenesie 75kg cloveka (povedzme ze je to priemer :D ) ako 1,5tony by malo preniest 75kg hmoty cloveka (tj. auto)

prave vcera som isiel okolo jedneho obchodu kde mali stvorkolky a presne taketo male (skutre?) srandy :) a len som si hovoril, ach to je krasne :D skoda ze si to nemozem kupit :)

Maoam

Lost, jasne, normalny bicykel mi ostava :-)) (trekkingrad) ale mofa unesie napr. tazsi nakup :D a da sa na tom dobre ist aj v zime alebo ked leje, preto som o tom uvazovala

co viem ja, ide to na benzin

lost

A to ide na benzin, ci na elektrinu ?
A mozes s tym tocit ked dojde stava nohami? :)
I ked to bude mat asi vysoku hmotnost..

Zalezi od toho asi, ako casto budes jazdit na tom :) Osobne ak by som mal cestovat do prace kazdy den meste, alebo proste casto na nakup, tak si asi kupim nieco ako Mofa..

A potom specialny zvlast bicykel na sport :)

Sice sa hovori ze ak idem manualne bikom do prace, tak to mam "dva v jednom" no ma to aj negativa.. sport si treba vychutnat a nie stresovat a neviem si predstavit slapat v 38C do prace, prisiel by som ako z kupaliska :D

Maoam

Lost, vies, ze planujem kupit bicykel, no a pri hladani som natrafila aj na Mofa :-) a zapacila sa mi ta idea. Jednak ked pojde napr. o transport nakupu a celkovo sa mi to zda take prakticke a aj to dobre vyzera :D.
A ano, ide o mesto a kratsie vzdialenosti.

lost

Hmm, no teda na ziadnom inom dvojkolesovom "stroji" ako bicykel som nebol :)
tak nemam skusenosti :/

ALE..

ak si predstavim, ze by bicykel slapal za mna, sam od seba, tak to by sa mi veru ze pacilo a to velmi :D

Planujes to do mesta, ci na akukolvek trasu? :)