Mám sa predbežne rozísť s priateľom?

Príspevok v téme: Mám sa predbežne rozísť s priateľom?
biela mačka

Som rozvedená a konečne som si našla muža, ktorý ma má rád a váži si ma. Ale bojím sa, že neskôr sa bude správať ako môj otec (ktorý sa za hocičo urazí, dáva mi prednášky, keď niečo pre mňa urobí, mi to neskôr vyčíta atď...). Vraj partner je taký istý ako otec, tak neviem, čo s tým.

biela mačka

No, na druhej strane aj ja mám dosť otcových vlastností...hm, tiež som veľmi "akčná" a nervózna a práve tie "svoje" vlastnosti mi vyčíta. A tiež mám trochu obavy kvôli bývalému vzťahu, či aj tento priateľ sa neskôr nezmmení, lebo aj ex bol najprv milý. A neviem, čo sa týka bývalého vzťahu, kto z nás dvoch to pokazil a rada by som bola, aby tento vzťah bol v poriadku. Zatiaľ je to fajn :-)

milli11

Myslim, ze:
- predbezne nebudem jest, lebo aj tak to vykakam.
- ani nepojdem vecer spat, lebo aj tak rano musim z tej postele vstat.
- ani si nepozriem film, lebo aj tak skonci.
Tazky zivot.

brazilcanka

aj mne to pride chore a smiesne zaroven, ze zenska v tvojom veku daco take vyplodi :) mas byt stastna s tym co mas a vazit si to a nie vymyslat blbosti a nahovarat si kraviny, ktore si dakde citala alebo ktore sa hovoria...
a na druhej strane nepoznam starsieho cloveka, otca, ktory by nemal svoje muchy..to ide proste s vekom. aj moj otec cim je starsi tym viac frfle atd atd. a predpokladam ze aj moj buduci ked sa dostane na isty vek tak asi bude tiez trochu iny jak teraz a ja tiez. tak sa spamataj a bud rada ze mas dobreho chlapa.

nefinka

podla mna si z nás robí macka srandu, lebo mi príde neuveritelné, ze ked sa konecne nasiel chlap, co s nou chce byt /alebo resp. este nedosiel na to, ze aka je macka mimo/ a ona sa s ním chce uz predbezne rozchádzat :D:D

DzanaFX

...keby si sa spýtala, či sa máš rozísť, lebo sa Tvoj EX môže správať, ako jeho otec (čo by Ti nevyhovovalo), ešte by som to prekusla :-D Ale na aký prd si hľadáš priateľa, keď potom tvrdíš, že si nájdeš takého, akým je Tvoj otec...Z toho mi vyplýva, že každý Tvoj objav bude ako Tvoj otec, takže s každým sa predbežne rozídeš, a z toho mi vychádza otázka: Načo začínať vzťah, keď si nájdeš niekoho, akým je Tvoj otec, čo nechceš a predbežne ho necháš? :-D