Ako sa vyrovnat s rozchodom, stale ho milujem

Príspevok v téme: Ako sa vyrovnat s rozchodom, stale ho milujem
lenka191

Su to uz 4 mesiace co sme sa rozisli. Nas vztah trval 10 mesiacov. Vsetko bolo krasne. Sice sme sa sem tam hadali ale potom nam to prislo obom luto a hned sme sa udobrili. Od prvej chvile ako som ho spoznala bol pre mna vynimocny chlapec. Len v marci sme sa pohadali az tak, ze sme sa rozisli. Ja som ho podozrievala z tohoze ma podvadza s druhou. Mala som take tusenie, ale on ma prosil aby som si to nechala vysvetlit, ze to nieje tak ako si ja myslim. Ta mi povedal ze ked som taka a si to nechcem dat vysvetlit ta to mozme skoncit. Inak on ma raz s tym dievcatom, co som si myslela ze ma s nou podviedol uz raz podviedol v novembri. Vtedy chodil za mnou ze je mu to luto aby som mu odpustila adala sancu. Povedal, ze uz mi to nikdy viac neurobi, ze chce byt iba moj. Ja som mu dala druhu sancu. Boli sme spolu na silvestra.Kvoli jednej somarine sme sa trochu pohadali a ja som to s nim chcela skoncit. Vtedy plakal, povedal mi aby som mu nieco urobila, leebo jeho zivot nebude mat bezomna zmysel. Vtedy som pochopila ze mu na mne naozaj zalezi. Ked si na toto spomeniem ta placem jak male decko. Preto, lebo uz viem ze u neho nemam ziadnu sancu. Milovala som ho, a milujem ho aj teraz. A keby bolo treba, pre neho by som polozila svoj zivot. Neviem sa s tym vyrovnat aj ked to uz su tie 4 mesiace. Neviem sa vyrovnat s tym ze uz nikdy nebudem jeho. Uz sa neviem z nicoho tesit, nemam naladu na nic. Cele dni za nim len placem, v noci placem, ked si spomeniem na vsetko krasne placem, aj ked viem ze uz mi to nepomoze. Niekedy mam sto chuti to vsetko ukoncit. Ale na to nemam odvahu. Bojim sa ze ta bolest nikdy neprejde. Je mi velmi luto ze to tak muselo skoncit kvoli mne.

zarara

MiaV: Ahoj, zažívam presne to isté čo si opísala vo svojom príspevku, ale môj vzťah trval ,,iba,,9 rokov. Chcem sa ťa spýtať s odstupom času ako dopadol tvoj rozchod. Bol definitívny, alebo sa to opäť utriaslo? Alebo ak sa to neutriaslo ako ďalej on žil? Vyšiel mu ten vzťah pre ktorý ste to skončili spolu, alebo aj ,,ju,, vymenil po nejakej dobe a opäť mu nevyhovovala?
Nerozumiem chlapom ako sú toto!!!!
My odpúšťame, veríme, trpíme a nakoniec nás zasa iba oklamu, odkopnú a ponižia :(
Ja som z toho už úplne mimo, odpustila som niekoľko krát neveru, máme spoločné dieťa a nakoniec ma opäť opustil pre tú s ktorou ma posledný krát podvázdal a pre ktorú ma vtedy opustil.
Som z toho úplne zdrvená, neviem ako mám bez neho žiť, trápim sa a on si užíva a to mi ešte pred nedávnom hovoril, že ma miluje :-(...

nešťastná

bolí to a bude bolieť ,,,čas je liek ,,ozaj viem o čom píšem no niekedy treba zabojovať o lásku a zavolať a tak priatelsky sa pozhovarať ,,tak to skuuuus

wowo1

moc ta nechcel, on moc netrpi, za to chcel aby sa to skoncilo,,, ty si bola vzdy ta druha neni tak nahodu uz s tou s ktorou ta podvadzal? zisit si to

MiaV.

Ak ta uz raz podviedol, tvoja ziarlivost a podozrievanie bolo pochopitelne.. Smutis sa nim, ale ver mi, rozchod je v takom pripade nevyhnutne riesenie. Podozrievala a ziarlila by si aj nadalej a nicilo by to aj teba aj jeho... Ja som mala 20 rocny vztah, kedy ma on x-krat podviedol, vzdy som mu \\\'odpustila\\\', vratila sa k nemu, ale ziarlivosti sa nedalo zabranit... a tak to teraz zase skoncil. Mne je napriek tomu ze je to kurevnik na umretie.. hoci moj rozum mi hovori, ze je to tak lepsie a ze som ho mala nechat uz pred x-rokmi, ze som si len darmo znicila zivot... Si mlada, smutok za cas prejde, ale hlavna vec je, ze nesmies s nim mat kontakt!!!! Po case mozno mozete byt kamarati, ale ak sa chces z toho skor dostat, tak prerus akykolvek kontakt s nim. Ver mi, viem co hovorim, tym, ze sa s nim stykas si ublizujes sama sebe. Drzim palce.

lulu22

lenka191, niekedy je horšie byť po rozchode v kontakte s bývalým..ak ste si za tie 4mesiace nenašli opäť cestu k sebe, bude najlepšie ukončiť kontakt,lebo ten ťa stále akoby necháva v nádeji, že sa to môže na dobré obrátiť..

jumbák

lenka191: Tým pádom ťa nebudem presviedčať, že to nie je tvoja chyba, keď ty si zrejme sama priznávaš, že je. Ale ak ti na ňom fakt záleží, skús s ním ostať v kontakte a buďte priatelia. Možno časom....nikdy nevieš. Prestať veriť je najjednoduchšie riešenie, škoda, že bezvýsledné.

2bodka

znova zacnes verit, ked sa znova zamilujes :) clovek vacsinou stretne za zivot viac muzov a ani ten, ktory sa javi ako ten "pravy" povedzme aj roky, nemusi nim nakoniec byt :)
ja mam teraz 30 a v minulosti som mala 1 vztah, ktory mi dodaval strasne vela energie, pretoze partner bol mladsi, no moja ziarlivost ho nicila a ja som si toho bola venoma, tak som sa s nim rozisla, aby som mu dalej "nevysavala krv zo zil" :)
Bol to najtazsi rozchod v zivote, obaja sme velmi plakali, aj ked sme vedeli, ze je to rozumne (povahovo sme k sebe nesli), asi mesiac som nedokazala poriadne jest a spat a celkovo som sa z rozchodu spamatavala asi rok :)
Vzdy ked som isla autobusom okolo jeho bydliska, mala som slzy v ociach, dokonca aj ked som uz mala noveho partnera, vzdy ma to vzalo vidiet jeho okno a pod. :) Teraz sa nad tym usmievam, od tej doby som uz mala niekolko vztahov, momentalne som stastne aj ked velmi kratko zamilovana a viem, ze nech sa cloveku zda byt situacia akakolvek tazka, vzdy po nej pride nieco, co nas spravi stastnymi :)
Takze, chce to len cas a snazit sa vyplnit si kazdu volnu chvilu niecim, co ti robit radost, aby si len nesedela v izbe a neutapala sa v slzach :) Zivot je prilis kratky na to, aby sme sa denno denne "bahnili" vo svojom smutku a preplakali tak sancu stretnut mozno tu pravu lasku niekde, kde to najmenej cakame :) Drzim palce, aby to co najskor preslo a na obzore sa objavil niekto kto ti vrati chut zit :)