Zápal močových ciest

Príspevok v téme: Zápal močových ciest
Merta 32

Ahojte chcela by som sa s vami podeliť o problém ktorý je u mna dosť častý. Rada by som sa dozvedela o nových radách ako stlmiť bolesť alebo liečba. Už od soboty som začala chodiť ne záchod velmi často ktoré bolo samozrejme velmi bolestivé. Po asi pol dni som začala mať v moči krv. A po dni sa mi objavili krvné zrazeniny. Už som bola vela krát liečená ale vždy sa to vráti. Vkarte mám napísané že to už mám chronické. Som strašne unavená nespím vôbec nevládzem ani piť. Aj Vám sa to už stalo ?

Maoam

niektori ludia maju v ustach premnozene patologicke bakterie (aj E.coli a pod...by si sa divila) a z posvy je kusok do uretry a ak je niekto nachylny a ma partnera, ktory ma v ustach a hrdle nejake agresivne stafylokoky, streptokoky a pod (napr. pri chronickej infekcii na mandliach, pri zapaloch zubnych krckov, nedostatocnej hygiene atd), tak .....si vies domysliet

jedna

zapal moc. mechura casto ide ruka v ruke so sexualnymi aktivitami. nepreferujete tvrdsi sex, resp. oral? aj tu moze byt pricina.

.

amanda
Či algifen,alebo brufen,obidva riedia krv a tým podporujú krvácanie(viď príbal.letáky)
Algigen potláča iba bolesť,ale zápal nerieši,brufen naviac odstraňuje škodlivé látky(prostaglandíny)ktoré ten zápal spôsobujú.
D manosa vyplachuje z mechúra baktérie E coli,na enterokoky nefunguje..o.i.zápal okrem baktérii môžu spôsobovať aj kamene,piesok,chlamýdie,kvasinky,huby,vírusy..
Je to beh na dlhé trate

amanda23

Ten Brufem, alebo Ibalgin si nedavaj,
povedali mi to aj lekari, ze podporuje krvacanie, co pri tychto problemoch je len na skodu, od bolesti Algifen davaju kvapky, alebo tablety, ja tie kvapky neznasam na zaludok, ale tablety mi nevadia a samozrejme suche teplo, ak mas elektricku podusku, posed na nej, prehrej to, vlastna skusenost, pomaha to aj pri krcoch pri menzese...

amanda23

uz som na nejakej diskusii tu pisala, ze som trpela rok a za rok vybrala asi 15 antibiotik, bolesti strasne, krv v moci, kupovala som si Uroval, pila litre urologickeho caju,ten je dobry v zaciatkoch, ale nestacilo, potom zacali vyrabat UROVAL Manoza a konecne mi to vyriesil, brala som ho este par tyzdnov aj preventivne, ta manoza zabranuje premnozovaniu a usadzaniu skodlivych bakterii na stenach moc. ciest. Od toho casu som nemala jediny zapal a Uroval uz davno roky neuzivam, mne pomohlo, skus, nestoji to vela...

M 25

hlavne sa nekúp niekde v jazere, či bazene ..
ináč, ja tiež práve prekonávam zápal moč.ciest, ale nie je to vôbec také akútne..pijem urologický čaj a šumivé brusnicové tabletky.. ale ja to mám z klímy a z rieky..