Neustala nadcha a zapalene hrdlo

Príspevok v téme: Neustala nadcha a zapalene hrdlo
netehulka

Uz niekolko rokov mam kazdych 5-8 tyzdnov nadchu sprevadzanu zapalenym hrdlom a liecim sa 1-2 tyzdne. Myslim si, ze jem dost zeleniny a ovocia s vitaminom C a z casu na cas beriem aj multivitaminy ale aj tak som stale chora.Sportujem, nejem, respektive nezdravo sa stravujem zriedkavo. Takto je to so mnou od roku 2003, potom, co som v zahranici dost ochorela, a liecila sa vyse mesiaca. Odvtedy same chripky/nadchy/virozy a zapalene hrdla. Neviem, ci to nebude nedostatkom D vitaminu, lebo ako som odisla do Australia a na SR na 3 roky, pocet chorob sa razne znizil, ale ako som spat v Anglicku, zase som non stop chora. Co mam jest, aby sa na mna nenalepil kazdy "bacil?"

ja40

Mam taky pocit,ze u teba to bude skor psychika. Nadcha je symbol vnutorneho placu. Bolesti hrdla,anginy ci dokonca astma,alebo zapal pluc je potreba kricat a plakat,presadit si svoje,ale nieco nam v tom brani. Zamysli sa co alebo kto ta blokuje? Po com ti srdce pisti? Coho sa bojis? Ubezpecujem ta,ze nic netrva vecne,teda ani tvoj smutok ci nepokoj vo svojej dusi. :-)