Žijeme vážne v skazenej dobe?

Príspevok v téme: Žijeme vážne v skazenej dobe?
blue eye

dnes sme mali s kamaratkami zaujímavú konverzáciu o dnešných vzťahoch....nejsom žiadna feministika ani lesba :D, ale skutočne ide všetkým (prevažne mužškej časti) IBA o sex????!!! v celé ich "zdvorilé" správanie je iba odhodením vlastnej identity a ked dosiahne daná osoba to po čom túží tak je pre všetko koniec? alebo v prípade, že je žena opatrnejšia a má skutočne záujem a dlhodobejší vzťah a odmieta sex ihneď na začiatku, tak pre chlapa je to znak - STOP, otoč, a radar v jeho hlave (či rozkroku) hlási poobzerať sa po ďalšej obeti? :D
naozaj všetci, ktorí sa chodia večer zabaviť do klubov vyhľadávajú len jedno?nie je teda absolutne možnosť nadviazať skutočný vzťah? skutočne keď sa mi podarí s niekým sa takto večer zoznámiť, tak to nemá budúcnosť? alebo sa mám spoliehať na náhodu? :/

0vecka

2 knockout tiez netusim...xcem si zatrtkat idem tam kde sa to robi ... takisto nepojdem do lesa a nebudem sa stazovat ze tam nieje McDonald....

Jefitto

Musím ťa sklamať, ale naozaj všetci, čo chodia po diskotekach chcu len trtkať... ja osobne by som za skutočny doživotny vzťah dal všetko... ale bohužial

doubledog

zenam zas ide hlavne o peniaze a muzovu podriadenost, pricom to maskuju potrebou mat dlhodoby vztah.

tazko cakat, ze to bude muzov motivovat.

bingham

zeny chodia do podniku pre tie iste dovody ako chlapi...

a uz vela krat som pocul rozhovor medzi zenami..kto sa jej lubi a ako by ju mohol dobre pretiahnut ;)