Bolí ma celé telo od pása dole

Príspevok v téme: Bolí ma celé telo od pása dole
DzanaFX

Ahojte, neviem čo mi je, ale najprv sa to začalo tak, že sa mi podlamovali nohy a nevládala som chodiť...Teraz je to bolesť od krížov až dole k zemi, bolia ma komplet celé nohy, je to tupá bolesť, bolia ma kĺby, stehná, kolená všetko všetko ma strašne bolí, či sedím či chodím, či ležím :-(((((((((((((((( A spala som odkrytá tej noci, ale neverím, že je to z toho, lebo som sa zobudila celá spotená, čo tak tu je horúco...Chodila som denne na prechádzky na hodinu a pol a vždy keď som prišla domov boleli ma nohy, tak neviem či to pripisovať tomu :-((((((

krado

MOzu ti chybat ziviny a mineraly napr, horcik,alebo je tak iny problem skus vysetrenie na biorezonancnom pristroji DIacom.

2bodka

Zapal, mohla si prechladnut (presne ako ja teraz), mam rovnake bolesti, akurat ze ja mam zapalene aj mocove cesty. :)
Ak nechces k lekarovi skus si kupit omega 3,6,9 mastne kyseliny. Ja mavam pravidelne zapaly krizov, kedze mam krivu chrbticu, na toto mi vzdy zabralo niekolko-dnove uzivanie omega 3,6,9 ;)
Inak potom lekar a ten uz bude vediet kam ta poslat.

DzanaFX

Nie, nie, pri teplote je to úplne iné :-( Skôr ma vtedy bolia svaly, ale teraz ma doslova bolia kĺby a kosti :-/ Včera večer to už bolo neznesiteľné, tak som vzala ibalgin, prešlo to, ráno nič, trošku som pochodila po byte a je to nazad, celá panva a kolená aj kosti stehien a lýtok :-( Proste komplet...