Chemický piling

shenya

tyrusqa
ten peeling od biodermy nie je chemicky, ale mechanicky. chemicky peeling obsahuje ovocne kyseliny, ktore ti spapaju vrchnu vrstvu pokozky. mne chemicky peeling pomohol. zalezi od koncentracie, aku kozmeticka alebo kozna pouzije. ja som mala iba 7%, bola som asi 5x a vysledky vidiet. nemala som ani cervenu tvar, ani pluzgiere a ani ma nic nepalilo. a jedno sedenie stoji 12 eur.

tyrusqa

je to dost financne nakladne.mne uz robili s pletou kadeco a nepomohlo,tak nie som ochotna teraz do toho tolko investovat.skuste si kupit chemicky piling od biodermy na aknoznu plet.v takom zeleno-bielom obale.stoji to okolo 400sk.celkom som spokojna.dostanete v lekarni.

madison

ja som .. bola mam skoro 15 r. . a bola som 10x . .. ale mozem povedat ze tie pory nie su take hrozne ako boli ale ocakavala som trohu mensie .. a co sa tyka vyrazok .. tak to konec.. pred tym som vobec nemala oklo brady .. a teraz kopu .. a zanechavaju mi aj stopy .. ja uz fakt .. nwm ... tie flacky su hnusne .. a za vyhodenych 5000sk som cakala viac

kvek

ahojte ja sa mam rozhodnut ci pojdem na chemi.piling kvoli akne lebo mam jazvycky a aj skvrni no chcel by som aby my to uz pomohlo a ako vyzera ta tvar po pilingu je velmi cervena a pomoze to ..

cath13

Ahojte, zajtra by som mala ist na piiiling, a neviem som dost nerozhodna, potrebujem radu a opisat ze ako to bude vyzerat a prebiehat....Pls raduuu

juro111

ahoj. ja som bol na chem. pillingu uz 4 krat a krasne to pomohlo jazvicky sa stratili. este pojdem na jedno dve. a tvar sa vobec nemasti nerobia sa pupaciky. tvar je zacervenana prvy den a potom asi za dva dni sa budes supat ta zla koza pojde prec a asi po 4 dnoch to je uz dobre. a opakuje sa to kazde dva tri tyzdne

blondes

Ahoj aj ja chcem ist na ten chem.piling ale uvidim co mi napisu.inak na vysusenie vyrazok je dobry La Roche-EPIDERM.Mam ho aj s čistiacim gelom a obmedzilo to tvorbu vyražok.Teraz mi ide o hladku plet.