Prvykrat na motorke

lost

abecedko

ale nechaj ich.. ani mna netrapia ludia v aute, ktori nemaju bezpecnostny pas, resp maju prehustene pneu aby usetrili poldeci..

tak isto ma netrapia samovrahovia, ludia s depresiami co sa rezu, obzieraju, alebo fajcia, ci piju alebo spievaju.

neriskuju predsa tvoj zivot, tak o co ide? :D

abecedko

Musis mat plnu vybavu! Nemusi byt kozena, textilna motorkarska s protektormi postaci, ale musi byt.

Ked sa vysypete, tak sa ta asfalt nebude pytat, ci to bola len jednorazova jazda...
Nikdy nevies, co sa moze stat, aj po banalnej nehode na motorke budes mat skarede zranenia.

Moja priatelka ma lepsiu vybavu ako ja.

Pokial ti dovoli ist bez vybavy, tak je to znamka toho, ze si neuvedomuje vysku svojej zodpovednosti za tvoj zivot.

slnecnica

Len nech si tu helmu dá, aspoň nebude mať na ksichte mušky :-) a obuj si niečo pevnejšie, mne raz zhoreli šlapky:-)

lost

0vecka, no skor si myslim ze helma nepomoze :D
ale ked som bol maly a isiel som zo skoly domov, videl som ako muz a zena isli na motorke a ona spadla dozadu, lebo sa nedrzala a tocila sa na chrbte na asfalte ako korytnacka :D
nasadla a odisla..
tie ochrany teda pomozu len v nizkej rychlosti, vysokej nepomoze nic..
mozgy budu tiect tak ci tak :D

sweater*

co blaznis :), oblec si normalne veci, mozno nejaku satku na krk lebo ked pojdete rychlejsie bude ti zimsie a prilbu ti hadam on pozicia, nic viac ti k tomu ntreba :)