Mám mu povedať o prešľapoch zo začiatku vzťahu?

Príspevok v téme: Mám mu povedať o prešľapoch zo začiatku vzťahu?
chica.loca

Keďže je to anonymné forum, budem uprimna. S frajerom som dva roky. Zoznamili sme sa na ked som bola na pobyte v zahranicí a dost som tam vyvadzala. Ok poviem to presne: parkrat som spala s jednym kamaratom, zo zvedavosti. Po tom, ako sme sa zoznamili s frajerom som sa s nim este raz vyspala, ani neviem preco, ja celkovo nechapem ako som sa tak mohla spravat. A plus som sa 2x bozkavala na party s 2 inymi chalanmi, teda akoze nie na jednej party. Ale to sme spolu ešte vážne nechodili, proste len sme sa už spoznali, ked sme spolu začali chodiť tak som tie kontakty prerušila. Vtedy mi to bolo celé jedno, aj svojho frajera som zozačiatku brala na ľahkú vahu, to teraz mi je to strasne lúto, lebo mam pocit, ze som to vsetko pospinila. On mi povedal, ze hned prvy vecer co sme sa stretli nemohol spat, lebo uz bol do mna zamilovany a ja som sa potom este vyspala s inym typkom. Je mi z toho zle. Strasne to lutujem, vôbec nechapem, ze proste ako som sa takto mohla spravat, normalne by som to nerobila a ani to uz nerobim. Zacina hovorit o svadbe a tu vinu citim este viac. Chcela by som mu to povedat, ale viem, ze by to nepochopil a stratil vo mne dôveru. Viem, ze to obdobie je za mnou a teraz som verna hoci mame vztah na dialku, ale strasne sa bojim, ze napriklad raz ked budem opita alebo co sa ma na to spyta a ja mu poviem pravdu a vsetko znicim. Mam ho velmi rada a nechcem aby sa trapil tym, za co môzem ja. Nevera je to jedine co by mi neodpustil. Cim vaznejsie je to medzi nami, tym viac ma to trapi. Dakujem za radu.

hu.

nic mu nevrav. Vysporiadaj sa s tym sama,uvedom si, ze si vztah nebrala vtedy az tak vazne ako teraz. Bude to fajn, uvidis. Ked mate teraz pekny vztah, tak to nenic. Vaz si, co mas. A minulost je za vami.Nezmenis ju. zober si z nej ponaucenie a to pekne a uz sa neobracaj.

jahodka123

Počuj, ja som ten istý prípad, ale ja som na mieste tvojho priatela. Iné je však to, že mne to priatel povedal pred tým, ako sme spolu začli oficiálne chodiť. Keď som ho spoznala, nechcela som iného ani vidieť a nemohla som na neho prestať myslieť. Trvalo asi dva-tri mesiace, než to prerástlo do vzťahu. On sa mi priznal, že mal v tom čase aj iné baby a chcel, aby som to vedela. Samozrejme ma to trošku mrzelo, že ja som bola z neho paf hned a on si ešte užíval, ale neboli sme v tom čase ešte spolu, takže ma bolo do toho v podstate nič. Tak isto by si na to mala ty zabudnúť. Ak si mu to nepovedala vtedy, teraz mu to už nehovor. Zbytočne by si mu poplietla hlavu a dávala chorbákov do hlavy. NEBOLI STE SPOLU VTEDY, tak nech ťa to netrápi.

0vecka

jj nehovor mu to... skus si vsugerovat z eto bolo predtym ako ste sa spoznali.... a aj tak ak ste vtedy este nechodili tak predsa o nic nejde....

2bodka

Vysporiadaj sa s tym sama, ale rozhodne mu to nehovor. Vsetko by sa tym len skomplikovalo a niekedy je uprimnost h*vno platna, ked toho druheho sklames.
Navyse ako hovoris, boli to zaciatky a ty si ho nebrala ako vaznu znamost v tej dobe. To, ze on bol zamilovany od prveho okamihu neznamena, ze aj ty si musela byt.
Hod to za hlavu, tes sa zo vztahu a zo zivota a nezatazuj sa vycitkami svedomia z doby minulej. Treba ist dalej.

xdanielax

urcite mu to nehovor. To ze mas TY vycitky svedomia je tvoj problem, ked uz si to spravila, musis sa s tym vysporiadat.
Nepridavaj zbytocne starosti este aj jemu, narusilo by to vas vztah a to celkom zbytocne (za predpokladu ze teraz je vsetko ok). Hlavne ze uz vies, ze sa to nezopakuje.

+-*

ja na tvojom mieste by som si polozil otazku, ze co tym chces dosiahnut ?
ak chces v jeho ociach vyzerat ako lacna stetka, mozno by si mu to mala povedat, tazko povedat, ci tu svadbu este trosku neprehodnoti, povie si, asi ju este dobre nepoznam, je akasi lahka, vytiahnem paty z domu na tyzden a zbehne k susedovi...
ja by som to mozno videl nejako takto, pretoze ak si mu to nepovedala doteraz, tak po urcitej dobe si polozi otazku on, ze preco mu to teraz hovoris, pomysli si, ze zrejme si mu zahla len teraz, tazko ti uveri, ze to bolo davno
ak by mi na tom vztahu zalezalo, mlcal by som...
mimochodom, pohlad na opitu zenu je neskutocne hnusny...

kukucko

Povedz mu to !

Dozvies sa aky je voci Tebe laskavy a tolerantny. Ako Ta ma rad.

A Ty uz nikdy nebudes mat vycitky svedomia.

fero11111

neblazni :D zlatucka netrap sa pre toto to bol zaciatok brala si ho inak ako teraz ale ta to hryzie takto neskoro v noci ale ver ze toto je nic oproti tomu co ludia robia v manzelstve a tak podobne a aj keby si mu to povedala ver ze by to chapal ale neodporucam zbytocne vnom nieco nahlodas alebo das chrobaka ....