darcek k narodkam boxerky, chalani, ktore by sa vam pacili najviac ?

Vemeno

Mne sa pacia trenky s ovocim. Banany, pomarance, jablka, jahody. Ani so zeleninou nie su zle, ale to uz chce guraz.

brazilcanka

moj priatel ma strasne rad trenky a zboznuje ked mu ich vyberam ja. naposledy som mu kupila take volne satenove leskle cierne s cervenymi obrazkami. najradsej ich nosi. su fakt jemnucke. a teraz mu chcem kupit take uzsie cierne take sexi:)a z tych linkov co sa zobrazili sa mi tiez najviac pacili tie s napisom perfect man :)spravna volba podla mna.

dontknow

wurva---> poslane :)) tie zvieratka mi odporucil jeho brat. Viem, ze by sme sa nasmiali na tom ako kone :D ale to by bolo asi prvy a posledny krat, kedy by to vytiahol... Preto neviem, ci radsej haluz, alebo mile trenirocky :))

wreck---> tlacenie by nemal byt problem:)) osobne by si bol radsej za srandu, alebo nieco pekne?? ja by som sa skorej priklonila asi aj k praktickosti..len ja skratka neviem :)) ale asi budes mat pravdu s tou poslednou vetou ;)

wurva

tie zvieratka su vtipne, ale ja osobne by som to asi na svojom priatelovi vidiet nechcela :D a wreck ti poradil, ze volne.. skus poslat na email tie co tu odstranilo odkaz.. :) nejake pekne spolu vyberieme.. alebo vyber nejake s vtipnym napisom :D

wreck

dontknow, I'll let you in on a lil' secret... ;)

tento typ odevu je dobry vtedy, ked netlaci na maleho ani na vajciska. :) ked mas toto zabezpecene, tak na obrazku az tak nezalezi. ak by to bolo pre mna, chcel by som taky, ktory by potesil teba. :)