prsia

markketa

no sak už som ti odpisala,že ked prestaneš brat hak,tak prsia zmenia tvar a pevnost,leda,že by si pribrala,tak možno ano.ja mam už take polovičky stoho čo som mala,moje dva detičky mi spapali,ale stalo to zato!

nanda

ahojte, kedzsi som mala vacsie prsia Bcka, ale uz 2 roky beriem antiku a prsia sa mi zvacsili na Ccka. Teraz chcem vsak antiku vysadit, tak s achcem opytat, ci sa mi prrsa opat zmansia...prosim, piste

pink

no ja som do svojich 16 rokov nemala žiadne prsia ale za to som z nich mala dobré komplexy...no potom som prestala so športom (plávanie) a z čísla 65A sa mi zväčšili prsia na číslo 80B...ani nie za rok a pól...odvtedy si len pochvaľujú a vravia,že sú "bohovské"...keďže pri športe sa mi dosť napla pokožka aj na prsiach neovísajú mi a sú pekné a hlavne pekné!!!takže stroby s nimi asi moc veľa neurobí....(iba bábo alebo praiteľ keď bude dlho cucať) :D :D :D

jaaaaaaaaa

hej, mne bezne rastu... v mojich snoch... ;o))) mam 22, prsia mi nerastu uz straaaasne dlho, teda niekedy mam pocit, ze ani nezacali, ci co... ;o) ale zatial sa pacili vsetkym, alebo aspon vsetci dobre klamali... ;o))) a moj terajsi priatel ich zboznuje a som celkom rada, ze su ake su, lebo ked budem starsia, aspon mi nebudu tak zufalo ovisat... nemam lajdaky, takze je na ne celkom ok pohlad, ale samozrejme asi ako kazda by som nebola proti mat ich trochu vacsie... ;o)

aleno

a este by sa hodil aj vek napisat, lebo ak udavate svoju velkost a mate napr. len 15 rokov tak to nema moc vypovednu hodnotu kedze este narastu...