Asi som sa zblaznil, no stale ju milujem

Príspevok v téme: Asi som sa zblaznil, no stale ju milujem
bauer

Zdravicko, pisal som tu par krat ze ma opustila laska mojho zivota kvoli inemu,su tomu 3 mesiace, teraz je s nim, mal som od nej vykricane vsetky chyby a malickosti, presiel som si vsetkym, preklinal som ju, hneval som sa na nu, snazil som sa na nu zabudnut, odpustil som jej, poprial som jej vsetko naj do noveho vztahu a tak podobne....no teraz zistujem ze ju stale neskutocne milujem, nedokazem bez nej zit...boze co mam robit asi som idiot

miso 21

skus jej naposledy povedat vsetko a ak to nevide nekontaktuj ju ... ak si nasla ineho tak musi sama zistit ci ta este chce ... mozno si to uvedomi ... bude to tazke ale prejde to ... poviem ti ja som si prezil to iste, niesi blazon, ked ju stretnem po 7-mich rokov niekde v meste a pozriem do tvare .. som z toho mimo, lebo viem, ze taka uz nebude... laska je svina ...

bauer

u mna si myslim, ze by to bolo presne tak ako u tvojho kamosa, mozno sa najde dievca, ktore by som este dokazal lubit, ale tak skoro asi nie, ale aj tak keby prisla za mnou ona, ze ma chcee spat,tak by som siel za nou....a navyse sa mi stala dalsie zla vec v zivote za posledne 4 mesiace cez problemy v rodine, opustila ma laska mojho zivota, umrtie v rodine, choroba v rodine, prisiel som ten tyzden o pracu, pred par tyzdnami som mal nehodu....uz fakt nevladzem dalej :(

jahodka123

Nezbláznil. Môj kamoš je zalúbený do jeho bývalej už 6 rokov a to tých 6 rokov už spolu nie sú a medzitým už mal dva vzťahy. Ten druhý mu ešte trvá, dokonca s tou babou začli spolu bývať a prerábať dom. Myslela som si, že sa z toho už konečne "vyliečil", ale raz sa mu po pár drinkoch rozviazal jazýček a zveril sa mi, že stále miluje tú jeho bývalú a keby za ním teraz prišla, že ho chce späť, tak by túto súčasnú - aj ked ju má rád - v momente vymenil. Prišiel o nu svojou chybou a myslím, že prišiel o tú pravú.... Takže nie, nie si idiot. Človek sa zo srdca nedá vymazať zo dňa na deň :(

bauer

nikdy v zivote som jej neublizil, nikdy som jej nic nevycital, vzdy som ju miloval z celeho srdca taku aka je...takze takto:
dnes som ju stretol ako sla rano do prace, ponukol som sa ze ju odveziem a po dlhsom presviedcani nakoniec pristupila....povedal som jej co viem o jej novom objave, vravela ze jej to hovorili aj v rodine ale nechcela tomu verit, ze mi veri a bola z toho smutna...potom som jej povedal ze som ju nikdy neprestal milovat a ze ju milujem viac nez cokolvek na svete, bolo vidno, ze ju to potesilo. Povedala ze to nechape po tom vsetkom a ze ju mam nechat trapit sa samu, ze si to saba vybrala a ze si za to moze sama...uistil som ju ze ak jej ublizi, tak ja prvy mu rozmlatim palicu a ze tu vzdy pre nu budem...tak dufam ze to zabralo a ze aspon ju to prinuti premyslat :) troska sa mi ulavilo na srdci, ale nechcem aby sa jej rozpadol vztah, ak ho lubi tak jej nebudem branit...

zuzanka555

a toho sa neboj, ze jej narusis vztah lebo vas vztah narusa niekto treti...ty si s nou chodil 4roky tak si to mozes dovolit

zuzanka555

podla mna si jej musel ublizovat v minulosti aj ty..a ked nie tak mozno chcela skusit len nieco nove ale takisto si uvedomila, ze ta miluje lebo keby bola stastna s tym chlapcom co s nim je teraz tak sa nezujima o to ako sa mas...tomu ver...neboj sa jej povedat, ze ju lubis prave naopak urob to cim skor lebo potom bude mozno neskoro lebo sa zalubi do tamteho chlapca...cim skor jej vsetko povec a ked bude treba tak sa jej aj ospravdlni...aspon zistis, ci ta este lubi...ved za skusku nic nedas iba to, ze mozno odides sklamany ale to si aj teraz..tak drzim palce nech to vide

bauer

bojim sa toho, ze jej tymto narusim vztah...ano nechal som ju ist a pristal som na rozchod, lebo som vedel ze chce byt s nim, nechal som ju ist lebo ju milujem viac ako svoj zivot, spravil som vela chyb, nie som dokonaly, kazdy robime chyby a nechcel som jjej stat v ceste za stastim, ale ked mi pred dvoma tyzdnami volala, ze ako sa mam citil som z jej hlasu, ze nie je stastna a ze asi este spolu nechodia, ale on vyhlasuje verejne, ze su spolu...urcite ku mne nieco citi, len neviem ci by sa ku mne vratila, pritom sme mali nadherny vztah bez hadok, kazdy den 4 roky spolu....och neskutocne mi chyba. Bez nej nedokazem zit, co by ste robili vy? zahnat to v sebe alebo jej vyliat srdce?

kukucko

Nie je to hlupost, prave naopak. Vsetko jej povedz. Bude len rada, ked uvidi, ako velmi Ti na nej zalezi. A mozno sa i nad tym zamysli. Mozno hned teraz a mozno niekedy nabuduce.