sex bez lásky

imricek

kym ostanu na komci obaja s usmevom tak je to podla mna v poriadku ,aleked uz sa zacne nieco riesit tak sa to asi nemalo stat :D

M 25

dá sa to ..ak ludom ide čisto o sexuálnu aktivitu.. ale samozrejme, sa to nedá porovnávať s milovaním s láskou ..

addgtghhvfjj

Niekomu to ide a niekomu zas nie, ludia su rôzni, načo sa nad tým vzrušovať . Ak to robiť nechceš, tak to nerob a necít sa kvôli tomu trápne že niekto to robi inak.

bingham

Boze...zas sa tu zacina robit zo sexu nieco nadpozemske :D

alenka a ked masturbujes tak na to potrebujes city ???, alebo to pre istotu nerobis, lebo bez citov sa to neda a potom si povies "co pak ???" :D...ja ti odpoviem...no nic pak - jednoducho si zasexujes a spojis prijemne s uzitocnym Koniec :)

alenka_maxova

hej, ide to...ale co pak z toho? Ja som toho schopna, ty si toho schopny...ale co pak? Co po tom sexe? Pritulis sa k tomu cloveku, ktory ta mozno pritahuje maximalne po telesnej stranke, ale jeho psyche ta nepritahuje? Anoo, z pocitu pri tom cloveku vyzijes 10 min a pak? :) Nic :) A o to ide. Kto chce to "nic", moze to mat aj kazdy den. Ale ja som skor za "nieco". Je to desne vzrusujuce a kto chce, vie to aj v dlhorocnom vztahu :)

david_24

Podľa mňa to ide, keď je tam príťažlivosť a niekedy sa mi aj stalo, že som ju už hneď v prvý deň miloval:-)