Dukanova dieta kto sa pridá ?

nathalia09

dnes mám 4 deň dukanky,a mam 2,30 kg dole-čo som velmi rada.Včera ma moj muž lákal na hriankový chleba,ach ako krásne ten cesnak voňal-ale ja som odolala:)
katyyy-a čo ty,začala si od dneska???

nathalia09

mám za sebou 2 deň dukanky,a teším sa tomu.Viem že to nie je až tak vela,ale pre mňa je.som rada,zatial som sa nevážila,a ani nechcem,aby ma to neodradilo.Dievčatá,ako vám to ide??,

ajajaja

s touto dietou radsej prestante...kamaratka ju drzala a nielenze sa dostavil jojo efekt, na tu dietu aj nadavala a to preto,ze dost zatazi fin.rozpocet...presne ako prispevok podomnou , dieta sa zaklada na zmenseni porcii a miernom obmedzeni sacharozy a niektorych tukov.

jaa11

Tato bielkovinova dieta vobec nie je zdrava, po 1 tyzdna dodrzania tejto diety sa budete citit malatny, ospaly atd, proste clovek k svojmu zivotu potrebuje aj tuky aj cukry, avsak nie z vyprazaneho masa a sladkosti, prosto treba jest aj olivovy olej, syry, jogurty, ovocie a zeleninu a nie drzat priblblu dietu, baby ak obmedzite jedlo na 5 malych porcii denne s mnozstvom zeleniny a ovocia, chude masko, ryby, kludne na obed aj cestovinu, bez smotanovej omacky, ryzu, zemiaky, pridate kazdy den hodinu pohybu aerobnu cinnost (beh je najlepsi) pritom si zvyknete na takyto zivotny styl, schudnete bez diety a natrvalo! co je najdolezitejsie

katyyyy_

Baby prepacte ze som tu nebola ale nemohla som pochvalte sa kolko mate dole :) ja musim znova od zaciatku lebo same oslavy ved pozname