Krčové žily - akého lekára navštíviť

dazdovka666

Ja som na sklerotizacii bola 2x, ale co ja viem, nieco zmizlo a nieco sa tusim este viac zvyraznilo, takze nejaky extra efekt necakajte...

Diana554

Ak navštiviš priamo cievneho chirurga, on ti hned spravi aj angiologicke vyšetrenie. Ak pôjdeš k iba chirurgovi, ktorý lieči všetko aj zlomeniny... on nerobi angiologicke vyšetrenie vo svojej amb. ale ťa pošle najprv na toto vyšetrenie (teraz presne neviem kam) a s angiologickym výsledkom budeš musieť isť späť k tomu chirurgovi, preto je lepšie isť hned k cievnemu chirurgovi.
Ja som si chcela dať spraviť sklerotizaciu u našho chirurga v meste a vraj si mam dať najprv spraviť to angiologicke vyš. a potom sa ozvať. Tak som sa nato vykašlala, nemam čas teraz na take behačky a potom pojdem radšej rovno za cievnym chirugom

8saskia8

VENUS :
z krčových žíl často vznikajú zápaly , a zo zápalu tromby.. ak sa tromb uvoľní do KO, neprejde cez srdce a je po tebe,.. toto nie je srdcová porucha ?

a áno, Angiológia, cievna chirurgia, skús najprv obvodného..

Diana554

Cievneho chirurga musiš vyhladať, ich amb. sa nachadzaju v niektorých nemocniciach. Alebo skus sukromnu kliniku

Annyi

venus ked nevieš odpovedať na otázku tak sem radsej neprispievaj...co by som asi tak s tymi zilami chcela robit , čo teraz tí ludia čo maju krčové žily uz nemaju ani navštíviť lekáara? rovno nech zomru na srdcovu poruchu nie?

venus

A čo s tými žilami akože chces robit? Dajú sa operačné vybrať, dajú sa rozpustiť, ale aj tak sa znovu vzdy vrátia. Ak mas predispozicie na žily, treba sa o nohy starať aby si ich mala čo najmenej. Nie je to vyliecitelne.