Sme dve sestry-dvojičky

Príspevok v téme: Sme dve sestry-dvojičky
Monika-Nika

Je to absurdné,čo som zistila,mám priateľa a včera som zistila,že s nim čakám dieťa-pozitívny test.Prespáva u nás už jeden rok a v septembri máme svadbu.No zitila som,že moje dvojča tiež čaká dieťa a prevalilo sa,že s nim aje v druhom mesiaci.Tiež planuje svadbu,no nastavajuceho nechcela povedať..a až teraz to vyšlo na povrch,lebo musela s tým vyjsť von,keď otec zakročil.
Je mi z toho na zvracanie.

Monika-Nika2

No totiž,my sme niekedy chceli tohto chlapca obe,aj sme sa pobili,neviem,čo sa udeje..dufam,že sestra potratí-modlim sa za to-vziať si to nedá,že aby som si dala ja-pritom ja chcem jeho i dieťatko.

ina prezyvka

jasne, ale tvoja sestra je potom riadna ... na nu by si mala byt nastvana, sice aj na priatela, ale dvojicky si mozno pomylil.. nezastavam sa ho, ale da sa to :) ale tvoja sestra, no nemam slov, tak ju balil a povedala si, no co uz, sestra je s nim sice zasnubena, ale sup s nim do postele.. ja mat taku sestru, tak som s nou skoncila

Monika-Nika1

Nič neni vymyslené,všetko je skutočné.
Je zaujimavé,že že sestra mi tvrdila,že on ju balil a dolizal,on mi tvrdí,že asi bol opitý a myslel si,že je so mnou a proste by som i plakala a neviem,či to dať vziať,chcem dieťatko,sestra si to tiež nedá vziať a myslím si,že on je presvedčený že bol so mnou..skratka je to na mašlu,asi založíme prvu rodinu,kde má muž 2ženy.