asi mam syfilis

123456

narodne referencne centrum pre aids... no predpokladam ze nie len pre aids :) a v kazdom meste su tie regionalne ustavy verejneho zdravotnictva alebo neviem ako sa to teraz presne vola tam by vam mohli tiez urobit test alebo aspon poradit, kde a co...
ADRESA:
Limbová 14 Bratislava

panika

Nie je z BA.Ale dobre ze si to tak rozpisala,dnes chcel 1 chlapec zase test na AIDS a aspon je clovek v obraze a vie podat dalej info.

123456

robia sa aj anonymne vysetrenia na syfilis, tak ako na aids... myslim, ze na infekcnom alebo na uradoch/ustavoch verejneho zdravia alebo neviem ako sa to vola... a isto u vas funguju aj obcianske zdruzenia, ktore sa zaoberaju drogovo zavislymi... oni maju taketo rychlotesty.. isto by ti pomohli... ja v jednom takom robim a kebyze dojde za mnou clovek, ze chce test, tak mu ho bez problemov anonymne a bezplatne spravim... ale predpokladam ze nie si z vychodu tak ako ja? ak si z blavy, tak sa orientuj na zdruzenie odyseus...

panika

chvilami som nevedela,ci si baba alebo chalan.A kasli na to,co si o tvojom razitku pomysli triedna-ide o tvoje zdravie (ved tam nebude napisane,preco si tam bola).No a s tym strojcekom-to neviem,to asi neni moc dobry napad,otec by sa asi takemu darceku nepotesil.Ale preco pes?

narusena

jaj ale ved akos om ja mohla vediet ze to mam.......som si envsimla ze si uz napisla.no tak asi mam tyx priznakov dost co:(.dobre tak pojdem na gyndua diky za radu.len to bude potom zasa trapne ukazovat triednej peciatku.......som divna viem

narusena

aha takze je to asi test ansyfilis ze?a takze radsej enjdem.lenze ku svojej doktorke ist nemozem a proste mi to nanjavys trapne.preco si to myslim?no tak proste som mal tu vyrazku ci co,tam dole ale pise sa ze byva na mieste v stupu infekcie ale kedze ma len palcoval tak neviem.ja som mu fajcila no.potom som pod pazuxou divne vyrazky.teraz mam uz druhykrat od vianoc taky pocit akobysom mala teplotu,pobolievaju mada asa povedat kosti(lebo som snimi mal kedysi problemy tak viem ako to pobolieva)a hrdlo tiez.a to su priznaky.noa neviem vyrazky som mal skoro cely zivot tak to az za taky big priznak nepovazujem(nemyslim tie pod pazuxou ale take normalne na tele).ale vsimal som si ze mam coraz viac akoby takychuplne malych bodiek hnedych co vyzeraju ako znamienka.no to je asi vsetko.a nevie niekot aky ma vplyv uzivanie antibiotik dlhodobo koli nieoc mu inemu na to?a ci mozem nakazit inych ludi napr.ked piju z rovnakej flase,alebo ci mzoem nakazit psa nejako nextiac?bojim sa ze som nakazila otca lebo som pouzivala jeho holiaci strojcek:(