Nieco ma zneuzilo v sne?

Príspevok v téme: Nieco ma zneuzilo v sne?
Kathy A

Uz sa stalo niekomu z vas, ze ste sa prubudili, ale nemohli ste sa pohnut, ani kricat a mali ste pocit, ze niekto alebo nieco nad vami stoji? mne sa to stalo len pred chvilou. Sla som si pospat s mojim rocnym syncekom. On bol vo svojej postielke, ktoru ma pri nasej posteli a ja som spala v nasej posteli. Syn spal, ked som sa zobudila a nemohla som sa pohnut. Bola som uplne pri vedomi, ale ako paralizovana a mala som taky instiktivny strach, ze sme v nebezpecenstve, ale nemohla som nic robit, ani kricat, ani pohnut sa. Citila som, ze nieco sa na mna pozera od dveri a hybe sa smerom ku nam, chcela som zacat kricat o pomoc, ale nemohla som. Zlakla som sa hlave kvoli synovi, lebo som ho nemohla ochranit. Toto vsetko boli samozrejme len pocity, ale instiktivne som vedela, ze sa to naozaj deje, a ze to, co ma zparalizovalo sa nezaujima o mojho syna, ale o mna. Citila som, ze som len chracala, nie kricala, ale maly sa aj tak nezobudil. Neviem ako dlho to trvalo. Pripadalo mi to dlho a potom som sa z nicoho nic som sa zacala z toho stavu oslobodzovat a ten pocit ulavy, ked toto vsetko pominulo... Neviem si pomoct, ale pripada mi, ze bolo na tom nieco sexualneho. Neviem, ci tu hra rolu vek, mam 29. Stalo sa to uz aj niekomu z vas? Stava sa to aj muzom, ci len zenam?

Kyara

Mne sa to deje od 9 tich rokov , je to občas nepríjemné ale zvykla som si , väčšinou sa to deje ľuďom čo veria na duchov a podobné veci , mágia , veštenie , proste to priťahujete...

Naja85

Toto som vcera nemala citat:D. dnes nadranom so to zazila a ehm, nebolo to prijemne-zrazu som znehybnela a v tme som videla vysokeho chlapa v hnedej bunde(inak mam rada vysokych chlapov a podobal sa na toho dlhana zo serialu Supernatural:P), ktory sa ku mne priblizoval a snazila som sa kricat, len nejak mi to asi neslo, kedze pes na vankusi pri mne tvrdo spal. Ako som akoze kricala, tak nejak potom chlap zmyzol a ja som sa uz aj hybala. No ten pocit potom-srdce mi bilo ako splasene a aj ten strach som mala, proste nic prijemne pre mna. "Nastastie" taketo zazitky mam len parkrat do roka(naposledy to bola modra postava), ale aspon uz viem, o co ide.

nufino

Ahojte, no mne sa stalo že som si sadol v izbe, a vtom akoby ma niečo zmrazilo, vnimal som sluchom, zrakom, aj premyslal, a videl som pred sebou akoby osobu v hnedom hábite s kapucnou, nemohol som ani kviknuť, v ten den pes ani nevkrocil do izby co bolo divne, trvalo to cca 8 sekund ale nepriijemne velmi. A v poslednej dobe ked si lahnem, mam pocit akoby ma niečo ťahalo za nohy, ponad strechy domov, vždy inde, a tam akoby som sledoval niečo, a následne pocit ako na rýchlom kolotoči a preletím späť, a je toho veeelmi velmi vela, už sa to snažim ovladať ale stale som fascinovaný...

vanilla_cakeq

ja ta zazivam tiez a dost casto, kedysi to bolo skoro kazdy den, teraz vdakabohu som to dlho nemala...sranda je ale to, ze teraz sa toho bojim omnoho viacej odkedy som si precitala, ze clovek moze mat pri tom halucinacie, na zaciatku, ked som o tom nevedela, som sa ani tak nebala, teraz vzdy pocujem rozne zvuky, vidim veci a podobne, je to cele riadne hnusny pocit..

oui.

mne sa sem tam taketo halusky stavaju a mam z toho praveze vzdy zazitok, pripada mi prca sledovat vlastne psycho stavy, bez toho, aby sa clovek musel zdrogovat :) ja to prisudzujem cisto domatenej chemii v hlave v tom momente, nic nadprirodzene