Ako jej to mám povedať?

Príspevok v téme: Ako jej to mám povedať?
kika89

Ahoj, mám problém..
Ako mám mamine povedať, že je najväčší čas, aby som začala nosiť podprsenku?? Bojím sa, že keby jej to normálne poviem, tak mi povie, že ešte nie, a ja stratím sebavedomie.. (nehovorím, že ho mám niako moc)..
V poslednom čase jej hovorím, že sú mi lambady malé, ale ona nič..
Prosím pomôžte..

jingles

povedz mamine že všetky baby maju v triede podprsenky že aj ty by si chcela nech to nevyzera divne že ty jedina si bez šak raz ti ju kupit musi ne? :D

david_24

aha, už som si to vygooglil.
Baby, na zázračné povypchávané pushupky pozor, my muži neradi zažívame prekvapenie, že dáme dole podprsenku a je po prsiach:-) Na čo vlastne všetky ženy nosia v podprsenkách vypchávky? Veď každý muž má iný vkus a veľa mužom sa páčia aj ploché hrudníky.

panika

boze...to su rady :)). Naznaky a problemove matky :DD.prepac tych smajlov, ale nedalo mi to. Teraz vazne - aky mas vztah s maminou? Normalne ju stopni (napr. v kuchyni), ze si s nou potrebujes pohovorit. nEVIEM, KOLKO MAS ROKOV, ANI CI POTREBUJES KLASICKU PODPRSENKU- PRETO TA UPOZORNUJEM, ZE K ROZHOVORU PRISTUP, AK JE TO NAOZAJ NUTNE (nerobim si srandu, som tiez mama:))
Normalne na rovinu mamine povedz, ze mas pocit, ze nastal cas na zmenu lambady k normalnej podprsenke. Ci by si nenasla cas ist s Tebou do obchodu. Fakt o nic nejde, mozno len mamina este nechce vidiet, ze si uz vyrastla. Drzim paste

jmnp

kika, nemas vreckove? Jednu si kup a daj ju do prania. Mozno mame docvakne, ked ju tam najde, a pojdete vybrat spolu dalsie dve...

Lulu2011

mimochodom podprsenky nosia aj zeny s velkostou prs 0, alebo A, takze ak mas 12 a viac na podprsneku mas "narok"