mam ci nemam?

Príspevok v téme: mam ci nemam?
Kristinnna

spoznala som jedneho super chalana, rozumieme si aj vsetko a ocividne by chcel viac. Ale je tu jeden problem, no teda dva. Je sportovec, na tom neni nic zle yle proste viem, ze sa tam vsetci spoluhraci so sebou rozpravaju a tak. A ze napr.ked si s nim dam pusu, tak to budu vsetci vediet a komentovat to a to mi vadi. A este sa pozna aj s mojim byvalym. Co si o tom myslite? Vek: on 19 ja 18

Rumburak128

Je to o nastaveni. Nikdy som nemal potrebu rozpravat inym o tom, co robime s priatelkou v sukromi. Su to veci,ktore by mali ostat medzi nami. Vola sa to ucta a respekt voci milovanej osobe.

NestorHernandez

I don't think that would be a problem, you have to trust a gentleman to not kiss and tell so I think that you should go for it. I would like to recommend my favorite Wallpaper removal service in phoenix, check them out right here www.wallpaperinstallationphoenix.com

rehacka

a co ti na tom vadi, ze by ludia vedeli o tom, ze ste spolu? ako totmuto som nejak nepochopila. sa za to ako hanbis alebo?

tanickam14

Odpovedz si na toto sama: Vy baby sa o vsetkom nerozpravate?:) Co je na tom? Ved predsa kazdy ma tu svoju butlavu vrbu, svoj kolektiv, ktoremu sa zdoveruje s takymito vecami. Bud to pochopis, alebo teda si nic s nikym nezacinaj a hotovo.

nechalicka

a to ti akoze vadi, ze by sa o tebe mal s niekym rozpravat? tak to sa potom aj ja priklanam k tomu nazoru, ze na vztah proste nie si pripravena

Jarunka12

Hm, no asi by ozaj nebolo od veci ešte troška počkať, máš čas:) Absolútne sa netreba ponáhľať, to ťa počká všetko.