nevjem ci mam verit svojej zene

Príspevok v téme: nevjem ci mam verit svojej zene
horton

pri milovani zena povedala meno ine ho muza ked somsa jej pital preco povedala to meno hovorila ze povedala moje meno ale ja som zretelne pocul cucje meno .potom tes pri sexe mi narhla inu poloho ktoru mi sme nepraktizovali nevjem co si mam mislet o tom som zmeteny .a ras som prisiel z prace domov skvor zena mala vipite a sedela na posteli pri mojom kamaratovi a plakala ja som znervoznel spital som sa preco place a sedi prinom a ona od povedala ze jej zle a preto tam sadla prinom prosim vas o radu ktoma stakimy vecmi skusenosti ked su chiby ospravedlnujem sa

kukucko

Nic nove pod slnkom, ze Ti zahyba. Spytaj sa jej, ci je to pre sex alebo sa do neho zamilovala. Pokial je to pre sex, mas este sancu, ked sa jej prisposobis a budes s nou prevadzat jej oblubene polohy a praktiky. Pokial sa zamilovala, no to je horsie - porozpravaj sa s nou ake je to vazne a v krajnom pripade sa rozidte a najdi si aj Ty svoju velku lasku.

dvalitre

este raz sa opytaj zeny ako to bolo, alebo aj kamarata. mozno, ze ti to rozumne vysvetli a budes vediet, ze sa nic nedeje.
ako hovoris, ze ani ty nevies co sa vlastne stalo, a co tvoja zena preziva. mozno ma nejake problemy - ked plakala, tak ju asi nieco trapi - porozpravaj sa s nou a popytaj sa jej, ci ju nieco netrapi. snad si to vyrozpravate. mozno jej sa ulavi, lebo sa ti konecne zdoveri a ty budes vediet ci jej mozes verit