Čudny vztah

Príspevok v téme: Čudny vztah
smutna_ L

Mam prveho priatela, vaznejsieho, chodime spolu 2 roky. Pred nedavnom sme mali asi mensiu krizu, napisal mi strasne veci ze ma uz nechce, nevie si predstavit byt so mnou... no proste hrozne veci, urobil si druhy ucet na FB a tam si pisal s jednou kamoskou, ze chce byt s nou, ze ma upokojujuci hlas a take dristy, ze ked je s nou tak so mnou uz byt nechce. priznala som sa mu ze o tom viem, on nato ze s nou nic nemal okrem tychto pismen, ale !! su spoluziaci, idu spolu dokonca na vylet... proste sklamal ma, ja ho lubim aj doteraz, ale neverim mu, neviem ci sa s nim mam rozist ja, alebo cakat ze nieco sa zmeni, byvame daleko od seba a vidime sa iba cez vykendy... narozpraval mi ze to bol skrat, a ze chce len mna a take bludy, ale ja mu neverim, proste .. neviem co mam robit, nechat ho, alebo ostat s nim? ja mam 18 a on 21

smutna_ L

strasne rada by som to chcela nechat tak, strasne, ale ja to nedokazem... budem sa snazit.. stale cakam na nejaku smsku, alebo nieco.. viem ze to je marne ..

Carie

No vidis, klame ta, porobil si nove ucty. S takym by to nemalo buducnost. Klamal by ta stale. Nech si ho ta kamoska necha, vsak aj ta skor ci neskor dojde na to co je zac, ani ona ho nebude bavit vecne, raz bude klamat i ju. Ty sa hlavne snaz zamerat na nieco ine, nejake aktivity co mas rada, nech to rychlo preboli.

smutna_ L

ach, neviem ci je k comu... strasne ma to ubija... :-( este si aj nove ucty porobil,aby som nahodou nezistila co si pise zo svojou kamoskou.. a ani nenapise.. proste... uz to chcem mat cele za sebou... :-(

smutna_ L

je mi tazko, naozaj :) mam take 5 minutoce chvilky ze revem :) a potom je super :) strasne mi odlahlo, kazdy jeden z mojho okolia sa tesi ze som sa s nim rozisla :) ach.. uz sa len z toho cim skor dostat :) ale konecne si mozem robit co chccem, nikto ma neobmedzuje a som volnaaa :) uz sa nebudem a nechcem trápiť ! urcite ste mi pomohli aj vy... dakujem

Dzony_Bravo

Moj nazor je, ze si spravila to najlepsie co si mohla.

Teraz ti asi bude smutno, no skus to vsetko zobrat pozitivne. Kazdy vztah ta ma nieco naucit, pouvazuj co ti to dalo, co si sa naucila ale hlavne neponahlaj sa do dalsieho vztahu. Nechaj si chvilu cas len pre seba samu.

Ten pravy pride :)