Kolko casu travite so svojim partnerom?

Príspevok v téme: Kolko casu travite so svojim partnerom?
0vecka

to je u nas vecny problem ...

makam od rana do vecera potom idem do posilovne a vecer mam este tak hodku dve cas (ako kedy niekedy ani to nie)...

raz v tyzdni zajdem za svojou priatelkou a u nej prespim a vikendy sme cele spolu teda od piatku do nedele vecer... pricom by som rad jeden den travil sam alebo proste mal program nezavisli na nej...

tym myslim styl napr. ze v sobotu rano by som niekam siel a vratil sa v sobotu vecer pretoze tato situacia ma strasne vycerpava...

ako je to u vas ? zda sa vam to prehnane?

Maoam

doubledog, zavisi to najmä od toho, v akej rodine dievca vyrasta, co vidi, co pocuje, co je jej vtlkane do hlavy, aky ma priklad v matke, akeho ma otca, to je zaklad vsetkeho neskor. Ak dievca tam ma smolu, ze dostane zly vzor, zly priklad a je jej 20 rokov vsugerovavane nieco, co ju privedie akurat tak na cestu tyranej zeny, alebo takej co sa necha vyuzivat, zneuzivat, ak ma matku alebo otca, ktore jej daju pocitit, ze ako dievca ma nulovu hodnotu, alebo ma superkriticku matku ci matku, ktora baziruje strasne na vyzore a minimum sa venuje vychove dievcata po tej stranke, aby sa vedela v zivote obracat, aby boli podporovane jej kognitivne schopnosti, zaujmy, aby bola vedena k samostatnosti, nezavislosti, kritickemu mysleniu, aby nebola prilis doverciva a pod., tak taka baba sa to musi neskor od piky ucit uplne sama a kedze ma uz vtedy po 20tke, ide to len cez konkretne zivotne skusenosti a pady na drzku.

TinaM

doubledog, vies, neviem, preco by zena mala pochopit,ze muzovi ide len o sex, ked ju vola von, vari jej veceru, plni jej "sny" na zaklade drobnosti,ktore povedala..ved to znie ako zaciatok krasneho vztahu,nie? A potom saz neho dostane, ze ide len o sex. A na druhej strane-to iste som zazila znovu a s partnerom spolu zijeme uz dva roky..Tak ako sa to dalo rozoznat?

doubledog

cakal by som, ze sa to zeny nebudu musiet tak pracne ucit na vlastnych zazitkoch, ale ze sa to naucia v ramci dospievania ci vychovy.
hlavne ked zvazime, aky dolezity topic to pre zeny je.
ale je fakt, ze to tvrdo naraza na ten mytus princa.

Maoam

cojaviem, tak ono nie je az take jednoduche naucit sa rozoznavat manipulacie a klamstva, zvlast ak zeny boli vedene cele detstvo a ranu mladost k tomu, ze muzi su princovia a pod.

myslim, ze ak ma zena ake-take IQ a potencial dostat rozum, ked mala smolu na blbu vychovu najmä zo strany matky do tej 20tky, tak staci jedna-dve taketo skusenosti a pochopi a prepne

TinaM

Nuz darmo, vedia ako na to :D
Tiez som bola v situacii, ze jemu slo len o sex, no napriek tomu mi to nepovedal, braval ma na veceru, urobil si zo mna zvieratko, o ktore sa chvilocku staral, lebo ho to bavilo. No ked prislo na lamanie chleba, on bol mimo a ja so zlomenym srdcom. Takze uz nikdy viac :)

Maoam

ale ako krasne na nu psychologicky zatlacil, ze pre neho to uz nebude vztah, ked mu da iba 4x namiesto 7x tyzdenne :DD

TinaM

nenapadlo mi lepsie pomenovanie chlapa, ktoremu ocividne ide len o toto. Akoze mne vobec nevadia muzi, ktori miluju sex a preto su so zenou-ale na co sa tvaria, ze tam ide o vztah, ked im ide iba o sex? Ved aj zeny su chapave bytosti, staci povedat a baba sa moze zariadit- bud jej to vyhovuje alebo nech on si najde inu sex-masinu.