Vyrážky na zadku

jaja181

Ahojte.

Ja mam taky isty problem len ja to riesim takto umyjem si zadocek klasicke mydlo alebo detol aby som vydenzifikovala poriadne a tak si to namastim nechtikovou indulonou na ruky pomaha to je to dosatocne liecive a dost lacne a spavam bez gatiek aby si zadocek oddychlo a snazim sa co najmenej sediet aby sa mi nezaparoval zadocek a noste aj volnejsie nohavice a bavlnene gatky

Dufam ze vam to pomoze potom dajte vediet ako ste dopadli :D:D

Lolaa

Ahojte baby,niektorým bohate postačí detský zásyp (púder)... Mne to mamina dávala ešte ako malému decku a to som ani nepotrebovala,ale je to super vec,ako aj na vyrážky po holení :)
A plus nezabudnite aj trošku zdvihnúť ten zadok,pretože v inakšom prípade,ak ho nezdvihnete sem-tam ASPOŇ môžu so zásypom vyrážky zmiznúť,ale len dočasne :)
A ak mám poradiť vo všeobecnosti,tak v prvom rade skúšajte prírodné \\\\\\\"triky\\\\\\\" a nie tie umeliny a krémy a čo ja viem čo ešte...
Natural 4ever!

lajla222

s vyrážkami na zadku som mala problém asi 2 roky, a vyliečila som to za 3 dni na zaklade tychto rad... dufam ze sa nevratia...na podkozne na noc gafrovu mast, spinkat na brusku, rano sprcha, kalciova mast a zapudrovat...

Fnuk

Mnoho ľudí a článkov tvrdí, že na vyrážky pomáha hormonálna antikoncepcia. No len neviem či to pomáha aj na vyrážky na zadku... nemá niekto s tým skúsenosť? prosím ak áno dajte vedieť možno by to mnohým pomohlo. Ďakujem

katučka

ahojte tiez mam tento problem je to premna hrozne mam uz 3 roky priatela a nevie o tom hanbum sa strasne mu to povedat a ukazat aj ked mame sex a stale chce od zadu nedokazem to potom nastale mennsia hadka ze preco a ja cusim ako pes... co robit?????