Birmovné meno - poradte

sun559

"moja neter mala birmovku minulý víkend a jej rozmýšľanie o tom sa vôbec nedá s tým tvojím ani porovnať!!"
akože to čo my tým chces naznačiť?? že som nejaká mentálne pozadu?
ja nemôžem za to, ako nás pripravujú, ani za to že nam nič o svatych nečitajú..

Vidím, ze sa tu vôbec neoplati nič pisať.A už vôbec nie odpovedať na blbé príspevky. Ludia v tejto dobe, nieže by pomohli, poradili, ale iba osočujú, kritizujú a nadávajú druhym bez toho aby toho druheho poznali.

Končím, už sem nenapíšem radšej NIČ!!!!

M 25

sa máš teda čím chváliť, chystáš sa na birmovku a nevieš absolútne nič o svätých?!? :DD je mi ťa uprimne lúto .....

sun559

blbá mládež, len kôli tomu že si neviem vybrat meno? trochu sprosté ale nejdem sa s tebou hádat..

Nie mi si o svätých absolútne nič nečítame , a ani nám knaz o nich nič nehovoril, povedal ze je len na nás aké meno si zvolíme, že je to len naša vec. A nič viac nam k tomu nepovedal.

A teraz mi povedz ako si mám spomedzi 15 000 svatych vybrat meno. To si mám prečítať všetky životopisy? Však by som zblbla s toho čítania.

A že kto je tu ten múdry, že? Ked Vám na náukach čítali o svatcoch, ste to mali lahké, ale čo ja? Ked neviem ani o jednom nič. No teda o jednej svatici viem, aj ten životopis sa mi velmi paci, ale to meno si nemôžem dať, kedze sa tak volám.

M 25

a nehovor mi, že si vyberáš len podla mena, že musí byť zaujímavé :DD typická hlúposť!
tu nejde o meno, však ho nebudeš mať na občianskom predsa !D

M 25

a áno, ja som si vybrala meno svätej, čo ma jej život inšpiroval, prečítala som si o každom, ale jej život mi pripomínal môj ...

M 25

a ty si sa na birmovku vôbec nechystala?? teda išla si tam zo dňa na deň?? to vás kňaz na to nepripravoval?, nečítali ste si o svätých?? pre Boha, však na prípravu, ako aj čítanie a učenie máš dosť času...
a áno, ste blbá mládež,sorry

sun559

presne toto som mohla cakat...
odsudzujete ma,hádzete ma do jedného vreca a pritom ma vôbec nepoznáte, ak si myslíte že som ako ostatná blbá mládež, tak ste na velkom omyle!!Ale myslite si čo chcete, je to vaša vec.

Viete, je to dosť tažké vybrať si spomedzi stovkami svätých, To si mám akože prečítať životopisy všetkých tých svätých?? však to by som týžden čítala...
My nehovorte, že vy ste si nevyberali meno , kt. sa vám aspon trošíčku páčilo, neverím že by si niekto dal meno, kt. sa mu nepáči. Ok...nevravím že životopis toho svätca nie je dôležitý, ale aj to meno ma musí nejako svojim spôsobom aspon trochu zaujat...