Sama

Príspevok v téme: Sama
8Sandra8

Ahojte, viem že takýchto tém je tu asi veľa, ale mám 18 a ešte som nemala priateľa. Keďže sestra, ktorá je odo mňa o 2 roky mladšia má polročný vzťah, tak sa to aj očakáva odo mňa. Každý v rodine sa ma vypytuje či niekoho mám a potom mi hovorí, že ako to je možné veď už mám 18 a nikoho nemám. Už mi to lezie na nervy. Kamarátov s tým nechcem otravovať, tak som sa zverila tu Vám a prosím odpustite si hlúpe komentáre, ďakujem.

sweater*

ja ti poviem ze ked sa budes cely zivot zaoberat a robit to co ocakavaju od teba druhy stastna nebudes a neskusaj namietat ze to tak nieje, tebe je uplne fuk ze nemas frajera akurat ze ti to vrta v hlave len kvoli tomu ze ostatny tutkovia cosi cakaju od teba. tym ti chcem povedat vykasli nato, tes sa zo zivota :) a ked zacnes ty tuzit po chalanovi tak potom to ŕies...

anonymka23

8Sandra8,
to verím, že Ťa tie ich reči mrzia, tak hádam s tým čoskoro prestanú. Moji rodičia zase boli takí, že keď som bola na strednej odo mňa skôr očakávali, že sa budem učiť, ako si hľadať chalana. Ale ako vidím, každý je iný. :)
Inak ja síce mám aj nezadané kamošky, ale tie, s ktorými sa viac kamoším, nechodia často po vonku. To už častejšie chodím s mojou sesternicou=kamoškou, ktorá je už vydatá. A tiež idem len s ňou a jej manželom, i keď zo začiatku mi to bolo tiež blbé. A teraz mi to tak nepripadá, lebo je aj s nimi zábava. Takže podľa mňa, ak máš príležitosť ísť s kamoškami na chatu a chceš ísť, tak choď. Možno tam nebudú len páriky, ale aj nezadaní a môžeš sa zoznámiť s novými ľuďmi. :)

3nttt

mna prekvapuje pristup tvojich rodicov.vacsina rodicov vidi svoje 18nast rocne dcery ako šťandy. mne by to nasi zatrhli este aj teraz keby mohli :D

8Sandra8

Ja viem, len niekedy ma tie ich poznámky až zamrzia :(. Ja mám všetky kamarátky zadané a teraz keď sa blíži leto, tak chcú baby ísť na chatu, a mne samej to je blbé ísť s nimi keď tam budú mať svojich priateľov. Ale ďakujem ti anonymka :)

anonymka23

8Sandra8,
veď máš len 18 a ešte celý život pred sebou. Ja budem mať 24 a som sama a aj niektoré moje kamošky sú nezadané, takže je nás viacej nezadaných a dokonca starších od Teba. Otázky rodiny si nevšímaj. Veď časom určite stretneš niekoho, s kým budeš šťastná. Teraz sa venuj sebe a rob čo Ťa baví, lebo keď potom niekoho stretneš, budeš mať menej času na svoje záujmy.. :)