Neprišla

iotaaa:-)

Moja kamoska, ked bola tehotna, tak mala presne taketo priznaky. A to jej ani nemeskalo. A ked jej potom meskalo, tak to si uz bola fakticky ista, bo to jej meskalo prvy krat v zivote, vzdy to mala totiz presne pravidelne. Najprv to potvrdil test a potom aj doktor.
Inac test sa da kupit aj v niektorych drogeriach. napr v dm-ke ho maju.
Tak sup-sup do drogerky hned zajtra, alebo si sprav vylet do susedneho nejakeho vacsieho mesta. A kup si aspon dva testy, keby si ten jeden nejako pokazila alebo co. Aj to sa stava :-)

miuska3456

Ja som sem písala tým ktoré mali podobné príznaky. A nie aby ste sa domna starali. Ale ajtak ďakujem. Dozvedela som sa len že sprostí Slováci sa starajú do každého okrem seba. A riešia to čo vôbec nemajú. A že ja sa mam pred niekým obhajovať ??? To je smiešna kto ste že ja sa mám obhajovať ???!!!

miuska3456

Keby som bola decko tak si ho dám vziať. Ale decko za to nemôže. Priatel prácu má a máme aj kde bývať. Je to môj problém a to ako si ho budem riešiť je moja vec. A čo si o mne myslíte je mi jedno. Nikto z Vás mi nikdy v živote nepomôže.

samorast

nehnevaj sa, ale reagujes ako rozmaznane decko...pevne dufam, ze tehotna nie si, to bude pre tvojich rodicov strasna fuska dalsie dieta na krku...

miuska3456

Ste strašne úbohí .... neviem kto je ako malé dieťa. Ako ma vy môžete súdiť keď ma ani nepoznáte!!! To robia len zúfalci.