Ako si vytrhnut lasku zo srdca

Príspevok v téme: Ako si vytrhnut lasku zo srdca
ľubim ťa

Ja len potrebujem radu, alebo názory ostatných...čo a ako...
Neviem ako mám prestať ľúbiť...ľúbim niekoho, koho som nikdy nevidela, ani nepočula,,jedine tak na fotografiách.
Nedokážem naň prestať myslieť...ja som úplne v koncoch, strašne mi chýba..hoci viem, že to nieje možné....
Som vydatá žena a mám takýto problém...
Aj ked si 100-krát budem nahovárať, žeho nemilujem,,stále kdesi v kútiku srdca cítim tu lásku...hoci možno nie takú veľkú ako kedysi,,,pretože mi veľakrát ublížil,,,ale predsa tam je....
A ja sa nemôžem z tohto maléru dostať...neviem ako prestať ľúbiť...
Umňa slovo chce to čas neexistuje,,,lebo viem,žeho budem ľúbiť stále,,aj napriek tomu, ako sa kumne správa...

ľubim ťa..

Milí M..MARCUS, keby si len vedeeel, ako veľmi ti nerozumieeem....

A ktovie, možno že nerozumieš ani ty mne..

ľubim ťa..

Ešte somzabudla dodať,,že heslo na facebooku som si zmenila,,aby mi tam nevliezol manžel...
A občas je veľmi nervózny,,lebo si myslím,že už o tom vie..a ja niečo skrývam..
A teraz otázka na vydaté ženy..máte dáke tajomstvá pred manželmi???

ľubim ťa...

Ja...som si vedomá toho,že sa pohybujem na tenkom ľade a prednedávnom sa skoro prelomil potom,ked mi môj manžel oznámil, že sa dá stiahnúť celá história z facebooku...čo a ským som písala. Viem, že by si to stiahol potajomky. A namieste by ma zabil, alebo vyhodil na ulicu.
Pretože on je tak strašne žiarlivý. Neviem či by som sa z toho dokázala vymotať,ale bránila by som sa tým, že ja som jemu tiež našla v mobile milenecké esemesky od nejakej milej.
A čo sa týka môjho internetového priateľa...aj ked ho nepoznám osobne,,za ten dlhý čas čo si píšeme,,necelé dve roky....verím mu a dôverujem (za to obdobie predsa len nejaká tá dôvera medzi nami je )DO PUCE! verím že by ma nedokázal podraziť, alebo nejakým iným spôsobom ublížiť (viem kto je a nemyslím teraz veci okolo lásky,,jeto len medzi nami)..aby som nikdy nemala dôvod kvôli nemu plakať.

Joo

..tá moja prvá veta v predoslom prispevku znie trosku dvojzmyselne
:DDD ...... nie nie ja lubim len seba ! :))
este ak sa smiem opytat ,ako dlho ste si spolu pisali ?

Joo

nooooo ,ked toto citam po tebe lubim ta, opytam sa ci na teba nedolahla osamelost v tom tvojom realnom manzelstve ???
.... a co keby si povedala tvojmu realnemu milemu ,ze si sa (asi) zalaskovala do "PANA (Z) INTERNETOVEHO PROGRAMU" a spolocne by ste sa snazili najst riesenie vasho/tvojho problemu ci ..."stereotypu" ?
netvrdim ,ze toto pisanie nepoznam ;) .. a chapem ta ,ALE ! treba si uvedomit ,ze tato hra so skutocnostou sa vzdy pohybuje na tenkom "lade" a moze sa skoncit aj zle

ľubim ťa..

Takto...on..bol taký pohodový,milý a myslím,že až do chvíle, kým nezistil,že ho milujem. Na druhej strane ho chápem,,chce aby som sa mala fajn a preto sa teraz správa tak odmerane, drzo, mala som pocit,že pri mnohých našich témach sa mi akoby vysmieval a to len preto, aby som ho prestala milovať.
Aj ked viem, že on nemiluje mňa,,ale na druhej strane cítim,že ma má rád.
A jasné,že nedá sa milovať niekoho, kto už nieje ten akého som poznala kedysi,,aj ked ma jeho slová občas zabolia, netvrdím, že je tu láska,,,možno iba ak taká maličká, ale s tou sa už popasujem,,a aj tá pôjde preč.
On nechápe, že vôbec sa nemusí správať tak ako sa správa,,ja si s tým poradím aj bez toho..lebo písať s niekým na facebooku a žiť v reáli sú dve rôzne veci. Boli časi ked ma rozveselil maličkosťami a teraz...nedokáže mi spraviť malú radosť.
Ked si raz s niekým priateľ, zostaň ním navždy...nechápem tých pokrytcov, ktorí sú priateľmi a v krátkom čase už nie...
Ako ked dnes sa poznáme, sme super kámoši, rozprávame sa o všetkom, máme k sebe veľkú dôveru a zrazu na druhý deň sa nepoznáme...toto je premňa silná káva.
Mať niekoho rád,,,nemyslím teraz ľúbiť,,ale mať rád ako kámoša,,to znamená aj s jeho chybami. Ja som si už naňho celkom zvykla,,ale on keby mi len raz tak úprimne a zo srdca celé to vysvetlil,,aká by som mala byť podľa neho, alebo ako sa správať..
To nedokáže, alebo nechce...

Deria

myslim, ze tvoj problem asi najlepsie vystihol heliocentric. si zamilovana do predstavy, aj ked si to neuvedomujes alebo nechces uvedomit, ci pripustit. dalej, ziadas o nazor inych ale pritom nechces svoj problem opisat obsirnejsie, napr. ako ti ublizil. nechces sa viac zdoverit nahodou preto, lebo sa obavas, ze by sme toho tvojho vysnivaneho odsudzovali, keby si napisala pravdu? neklam samu seba, lebo sa ti to pomsti.

lost

ľubim ťa..

no myslel som tak, ze mozno ak najdes vela negativ, tak si povies ze ho vlastne "nechces" :) resp na neho casom prestanes mysliet..

bella12

Prečo a ako píšu ľudia na facebook? Nesnaží sa tam každý - hoci aj podvedome, vykresliť seba v tom najlepšom svetle? Akú máš istotu, že to, ako sa daný človek prezentuje, korešponduje so skutočnosťou? Fotka z facebooku možno dáva istotu, že človek s danou tvárou existuje, ale to ostatné, pokiaľ si to neoveríš, je len predsa ako istý druh ilúzie. A pri internetových láskach je vysoké riziko idealizovania si toho druhého, najmä ak túžiš nájsť niekoho ideálneho. Čo je jednoduchšie než pripísať požadované vlastnosti niekomu sympatickému?

Ak si ho chceš vytrhnúť zo srdca, prestaň navštevovať jeho stránku na facebooku a namiesto toho sa sústreď na svoj vzťah s manželom. Predpokladám, že si sa vydávala z lásky a manžel o Teba stál. Na tom buduj, toto obnov, tento plameň opäť rozdúchaj. Potom už žiaden internetový muž nebude mať u Teba šancu.