Antikoncepcia Zenadea - napodobenina Jealine

bzdocha

Ja ju beriem druhy mesiac a zatial ju znasam velmi dobre ani necitim ze nieco beriem. predtym som mala chloe ale z nej som pribrala a necitila som sa ok. tak dufam ze tato bude lepsia.

katka147

Prosím vás pri uzivani zenadei sa chcem spytat ci vam meskala alebo ste vobec nedostali menstruaciu. Dakujem za odpoved

slamka55

caute, beriem Zenadeu presne tyzden... a koncim s nou, vypadavaju mi vlasy viac ako pred tym a ma spinenie taky ruzovy vytok.... sice som nepribrala ani nenalieva ale nic moc... ja om hlavne potrebovala antiku koli vypadavaniu vlasom a mastnej pokozke na hlave.... skusila som pred tym chloe...a po tyzdni mi vypadlo za den 10vlasov, ale ta ma zas strasne nalievala a boleli ma nohy citila som sa nemotorna. No tak vratim sa k Yadine tu som brala pred 5rokmi ziadne problemy a vlasy prestali vypavat brala som ju 5mesiace a potom 5mesiace naplaste evra... a uplne ziadne problemy.....mestruacia jak hodinky.

malucke

Ja ju beriem uz asi 10dni a 6dni po menstruacii mam este furt spinenie a sem tam mierne bolesti v podbrusku,predtym som brala 3roky minervu co bola vyssie hormonalna antikoncepcia a ziadne taketo problemy som nemala ,tak uvidime ako to bude pokracovat dalej...napisem

RNG

Stale dochadzaju s novymi menami a vlastne tymi istymi zlozeniami viacmenej, sybteticke chemicke "prgesterony a estrogeny", tj takich sice nazyvaju farmaceuti, ale tieto chemikalie sa v tele spoaraju uplne inac, ako prirodny progesteron alebo rozne prirodne estrogeny. Nuz a samozrejme chemia ma hromadu skodlivych nasledkov. Inac zahravat sa s hormonami, aj keby si hned pouzil bioidenticke, tj take, co mame v tele normalne, je velmi nebezpecna hra.
Toboz patentovana chemia, co su latky, ktore v prirode vobec predtym neexistovali a aj teraz znamenaju vlastne zamorenie.