Strata

Príspevok v téme: Strata
azahara

...moze nedovera a sklamanie sa v milovnej osobe ovplivnit chut na sex?z doticnou osobou?partner ma niekolko krat sklamal,ze raz sa odpusti a niekto to potom zneuziva alebo je tak slaby,ze zas zacne?mam na mysli tvrde drogy,ked som ho pristihla prvy krat,mala som pocit,ze som vosla do deja nejakeho filmu,ale bola to bohuzial skutocnost,plac,zufalstvo,lutost,ochota pomoct-odpustila som,zopakovalo sa to este 5 krat?vzdy som nakoniec odpustila,mam toho cloveka rada ale vytratil sa zaujem o sex z mojej strany,aky mate nazor moze to byt dovod?...

alenka_maxova

azahara, pokial jeho reakcia bude taka, ze bude chciet velmi o teba bojovat, porozpravajte sa o moznosti liecenia....Thats all

alenka_maxova

winki, donekonecna??? Pokial som spravne citala, zakladatelka temy opisuje, ze ju neoklamal raz...Nazor, ze treba stale a stale davat sance cloveku maju aj tyrane zeny, ktore ich uzasny muzicek podgurazeny alkoholom ide prizabit. Skvele, nie? Ved treba davat sance....Nie, netreba...v tychto dvoch pripadoch netreba

azahara

alenka maxova,mas pravdu v tom,ze vys.skolu nema,nema dokoncenu ani tu zakladnu,ale ak sa do niekoho zalubis,nevies kto to je a aky zivot mal,vidis ho aky je v tom case a on,je fakt dobrosrdecny clovek,ale vela veci co som o nom nevedela a po troske vychadzaju na slnko v priebehu rokov s nim :-( fakt,je,ze to co on uz ma za sebou je na knihu a poriadnu,ano ja chcem z tohto vztahu,nevladzem sa uz pretvarovat,ale ako?uuf,nie,ze by som sa bala ostat sama,nie ani nahodou prave to teraz chcem,chcem byt sama,bojim sa jeho reakcie...to je to coho sa bojim :-(

winki

alenka kazdý človek si zašlúži šancu a každý človek potrebuje oporu a pomoc v tých najhorších chvíľach.

azahara

winki,Dik za Tvoju reakciu-ano riesim lebo to musim robit so sebazaprenim,len pre to,ze ho mam rada a zalezi mi na vztahu a hlavne aby bol v nom spokojny,a vies preco aby zas nezacal...a to ostatne uz bolo risene niekolko krat,on ma 43 r.a to,ze bol zavisli a riadne,ze si pichal liecil sa,mi zatajil,ked sme sa spoznali bol cisty nejaky cas,len tolko...

alenka_maxova

bojis sa, ze ostanes sama...a tak si radsej s clovekom, ktory droguje :D Probuh, snad nie si novodoba Matka Tereza. Pises, ze ho neodkopnes ako prasiveho psa...ale to, ze on sa k tebe sprava ako k prasivej handre, ktorej klame, podvadza ju a moze ju nakazit pliagami od zltacky az po aids, to je v pohode? :D Hlavne sa premoz a nebud frigidna (to myslim ironicky, aby si pochopila)

winki

Od človeka čo je na tvrdých drogách len utekať, alebo to potom chce veľkú dávku sebazaprenia a sebaobetovania za cenu veľkých strát mu pomoc...ale to asi neni tvoj prípad keď riešiš len nechuť k sexu s ním.

AdamKrt

Utekaj a neobzeraj sa. Ak Ti dotycna kvazi milovana osoba nepovie o niecom takom, je to sebectvo, nie laska. Co chces od fetaka ? Nedivim sa, ze nemas chut. Kazdu normalnu osobu by presla...

alenka_maxova

tak pozri, ja uplne chapem, ze ho nechces opustit. Tam kde zijete mas len jeho, mas ho rada. Ale to, ze je dobracisko ti moc neverim... Odkedy dobraci beru drogy? Vies, kedze ho nepoznam, nemozem vediet preco ich berie, ale ak ich niekto berie, uz to nebude nikdy v mojich ociach ani dobracisko, ani zdravy clovek. OKej, pomoz mu, ked tak velmi chces, posli ho na liecenie a podobne...Ale pokial to on sam nebude chciet, nedokazes nic. A zas to bude len v jednom bludnom kruhu. Ty neries vas sex! Ries to, ako sa z toho kruhu dostat! Urcite tvoj chalan nebude ziadne dobracisko, ani milucky chlapcek chodiaci na vysoku skolu, ktory si raz za cas da marihuanu. Tak otvor preboha oci...

azahara

alenka maxova,nie je to len o tom s...,ja som ho uz chcela opustit,vela krat,vzdy ked to zas spravil a zas m oklamal a sklamal,ale k mas niekoho rada a mas s nim super vztah 3r,a je to mimoriadne dobracisko je tazke odhodit ho od seba ako takeho psa a ked vies kde skonci a preco zas a zas,on to vydrzi nebrat 5mes,9mes a znova prekvapenie a sok,keby toto nebolo super chlap,ja som teraz uz n urovni,on je cisty uz 9 mes,ale sme mimo zijeme v horach v lete mame ist byvat znova do mesta a coho sa bojim,ze ma zas prekvapi a viac menej som si tym ista,pred tym to chcem ukoncit a ato aj na zaklade toho,ze postupne sa u man vytratil zaujem na s.. s nim.co ma stve,ze jemu nedochadza,ze na vine moze byt aj to sklamanie z neho a dava mi za vinu,ze som frigidna a mam uz nieco pre nho aj urobit,vzdy to len nejak doslova odtrpim lebo naozaj,ze si to uz ani trosku neuzijem,preto moja otazaka?Dakujem za Vase reakcie,tu kde som som sama nemam kamaratky a ani znamich,zijem tu len koli nemu :-(