Najlepší šampon a kondicionér pre jemné a riedke vlasy

Príspevok v téme: Najlepší šampon a kondicionér pre jemné a riedke vlasy
Sleidy43

Prosím poradte , prichádza leto a chcem svoje vlasy ochrániť. Nechávam si ich totiž narásť dlhé. Prosím poraďte nejaký fakt , že super šampon/kondiconer pre jemné vlásky , ktorý vlasy nezaťažuje a nie je v ňom velká chémia, kedže mám velmi jemné a lámavé vlasy. Nejaký čo posilní vlasy, dodá objem alebo niečo také. Ďakujem ..

melindaaa

a ak mas vlasy jemne tak ani kondicioner nemusis pouzivat po tomto sampone :) umyjes, oplachnes nechas vysusit a potom pohode rozceses.. nezatazuje vlasy ako ostatne sampony

melindaaa

sleidy

ak chces aby ti vlasy podrastli tak v ziadnom pripade nepouzivaj tie komercne znacky ako ti tu radia ( bez urazky )

su to obycajne sampony nicim vynimocne, najlepsie su z lekarne a to sampon FITOVAL aj sa tak vyslovuje-proti padaniu a na rast vlasov!!! stoji okolo 5 evri, za dobru cenu je to fakt kvalitka... ja som mala uz aj vichy, biodermu a podobne tieto znacky no tento FITOVAL sa im nemoze rovnat... vlasy su lesklejsie, jemne, rychlejsie rastu ( viditelne uz o mesiac) vyzeraju zdravsie.. este by som skusila kerastase sice dost predrazena znacka, ale zatial som sa k nej este nedostala...a vzdy pred tepelnou upravou pouzi kvalitne vyrobky na ochranu vlasov, po zehleni atd. pre mna naj dvojzlozkovy sprej wella 10 evri stoji max 11, a pouzit na konceky olejcek aby sa nelamali...vies s kvalitou prichadza aj vysledok..mne vlasy rastu strasne pomaly kezde po umyti si ich vzdy vyzehlim, ale ako som zacala pouzivat tento sampon tak vidim ze mi naozaj podrastli...a kondicioner pouzivam hocaky kedze len na konceky...

Sleidy43

dakujem za rady a viem , že keď mám vlasy jemné tak je zle mať ich dlhé ale mňa už nebavia vkuse krátke :( .. Chcem sa o nich starať aby mohli byť dlhšie :)

danielaaa

na jemne vlasy?? ved glisskur vseobecne vlasy dost zatazuje, je urceny pre suche vlasy, podla mna skor ten novy glisskur bude dobry, bez silikonu, ja odporucana klorane sampon s chininom