Sklerodermia

monika176

ahojte.Mne zistili sklerodermiu pred troma rokmi.Zaroven mam choru pecen a beriem na tieto choroby prednison su to hormonalne lieky.Sklerodermia mi postupne ustala ale asi pred mesiacom sa mi znova zacali objavovat cervene az modre skvrny.Mam lokalizovanu sklerodermiu.Prosim napiste mi ako to mate vy.Budem velmi rada.

zachranarka

Ahojte,asi pred mesiacom mi Dr.zdiagnostikoval sklerodermiu-lokalizovanú..., no po prečítaní rôznych článkov, kam až môže zájsť.., som zostala smutná:-(
Bola by som rada, keby mi niekto napísal o svojich skúsenostiach...
Dík a ahojte

vivuska

Ahoj Mata,zavolaj tam a oni ta objednaju.Pytaj si k telefonu pani doktorku Tuchynovu ona je velmi dobra.Ona ti povie co a ako dalej. t.č.033 7723 586,0337723695,033 7623 511, Alebo priamo na riaditela 033 7723 508

renka

Ahojte, penicilínové injekcie aplikovali aj mne, ale veľmi to nepomáha. Nič mi síce netrpne, ale tiež chudnem a robia sa mi nové fľaky. Skúsim tie Piešťany.

blska

caute, ja sklerodermiu nemam, ale mam kamosku,ktora tento problem ma a idem ju podrobit jednej liecbe..tak tiez som zvedava, ako to s nou dopadne..dam vediet...ak budete chciet vediet v com spociva ta jej licba, kliknite si na www.tachyon-om.com, mozno si doplnite nejake info..drzim vam paste
:o))

dada

ahojte, som strasne rada ze som natrafila na toto diskusne forum. Skerodermiu mi diagnostikovali asi pol roka dozadu. Brala som na to penicilinove inekcie. Myslim ze mam ohranicenu-lokalizovanu sklerodermiu, lebo som to zatial mala iba na trupe. Po penicilinovych inekciach sa mi to zastavilo ale zacinam mat priznaky ktore som mala pred liecbou a ani som nevedela ze su sucastou sklerodermie, cize slabost prstov, bolest klbov a svalov a chudnutie. Mam pocit ze mi zase zacinaju trpnut ruky resp. slabost v prstoch. Viete mi niekto poradit ci je to prirodzene pretoze sklerodermia je chronicke ochorenie alebo by som mala zase podstupit nejaku liecbu. Ocenim kazdu radu

vivuska

Ahoj som z Bardejova,zavolaj tam a oni ta objednaju.Pytaj si k telefonu pani doktorku Tuchynovu ona je velmi dobra.Ona ti povie co a ako dalej. t.č.033 7723 586,0337723695,033 7623 511, Alebo priamo na riaditela 033 7723 508