facebook

Harper7

Zo zaciatku som tam aj prispievala no ked som uz mala dost priatelov takych menej blizkych uz som im nechcela vesat na nos niektore veci a nechcelo sa mi nastavovat kto co moze vidiet. Tak uz neprispievam nicim, ale som tam, nakolko si rada pozeram fotky inych, ich deti a tak. Ale ja uz zo svojho sukromia neodkryvam takmer nic. A fb vyuzivam este pracovne, spravujem stranku mojho eshopu...takze nemozem odist ani keby som chcela. Fb je na marketing ako stvoreny.

alenka_maxova

mna celkom stve, ze ludia mi nenapisu sms, nezavolaju alebo ked som s nimi tak mi neoznamia daku novinku, udalost, party a podobne. A ked sa spytam, preco mi nic nepovedali, tak sa ohradia "ved to bolo na facebooku" :D A preto im kaslem cely FB. Ak sa chcem bavit so spoluziakmi, mam icq, mam gmail, mam skype a skvele volania v O2 :D Nie, prosto odmietam ist so stadom, odmietam sa s ludmi delit o svoje pocity. Mala som tam kedysi 290 priatelov a ked ma stretol niekto z nich vonku, ledva sa pozdravil :) Takze tak. Ale pokial niekoho bavi virtualne zit, byt pripojeny niekolko hodin v kuse a citat si statusy inych, preco nie. Mna to prosto nebavilo :)

manla

Takže ja tiež nie som na fb a ani tam nechcem byť.Podľa mňa je choré písať si s mamou, ktorá je v druhej izbe, keď sa s ňou môžem porozprávať, pretože toto robí moja spolužiačka.Len som bola zvedavá či nie som náhodou jediná, ktorá tam neni :))) lebo všetci moji spolužiaci okrem jedného tam sú.
A wreck....Keď niekto chce nech prispeje :)))

youki

facebook je super, ked potrebujem o niekom nieco zistit, ale o sebe by som tam nic nedal (jedna firma mala IT ludi, ktori vedeli z facebooku stiahnut vsetko a ked sa k nim hlasili ludia, podrobne si ich preklepli a hned vedeli, co chcu takeho zamestnanca)

xdanielax

aj ja mam fb.
je to dobry komunikacny prostriedok, ked potrebujem nieco niekomu poslat, oznamit atd. Chatujem len obcas, obcas pozeram fotky :) sem tam precitam nejaky status. Sama statusy pisem len minimalne. Fotiek tam mam tiez minimum. Nefotim si kazde jedlo a nezasie*am tym stenu ako podaktori :D nepisem statusy typu "to bolo hrozne !! " - aby sa ma kazdy pytal CO .. :DDD (neznasam to)
Cudzich ludi tam nemam vobec, ale mam tam par takych "pracovnych" znamosti. Avsak tych mam v specialnej skupine, cize nevidia ziadne moje aktivity ani nic. A ked treba, tak sa mozme skontaktovat. Funkciu tychto skupin ocenujem, mam tam "blizkych priatelov", "rodinu" - tam pozriem, ked chcem byt v obraze :-))
a je to fajn komunikator co sa tyka skoly, alebo inych zaujmovych skupin, roznych eventov atd.

ano.

Čo si myslíte o facebooku?
Je to fajn pomocka prevazne pre studentov :-) plus su tam pozvanky na akcie v meste, ktore nebyvaju po zastavkach atd.

Koľko času
denne strávite na fb?
Tazko povedat, pisanim tak 5 minut, prezeranim pol hodinu ale prevazne len na mobile

S koľkými priateľmi
na facebooku ste sa už stretli?
Mam ich okolo 80 a stretavam ich denne, nemam tam nikoho cudzieho, dokonca cudzi si ma ani neprida ani nenapise spravu

Laci558

Ksichtbuk mam, priatelov mam az 35, z toho 5 je rodina a zvysok spoluziaci zo strednej. Pisem si dokopy asi tak s 10 ludmi z 35. V sucasnej dobe to ale riesim nasledovnym sposobom. Prihlasim sa na FB, zistim ze na nom nie je nic nove a uz vobec nie zaujimave - tak sa odhlasim. Premyslim si ci som urobil dobre, nie. Prihlasim sa znovu, ale tentoraz za ucelom deaktivacie uctu. Po tomto ukone sa citim o cosi lahsie. No a dalej si pestujem silnu volu aby ma nutkanie prihlasit sa na FB nepremahalo. Ak ano, tak sa prihlasim len raz za tri mesiace. A to je uz predsa len lepsia zabava, ked sa priatelia z FB cuduju kde som bol. :D

Brumiiiiik

vlastne ani neviem na coho mam, akurat rada pozeram fotky :)

myslela som ze sa da aj zoznamit cez neho :) ale neda, a este tam mam rada skupiny, ze si pozriem nieco ak potrebujem

peta111

..no tiez si pripadam ako mimozemstan, ked poviem, ze nemam fb..na mna pozeraju, akoze nieco chcem tajit a preto to nechcem alebo co... o fb som vedela uz davnejsie, nez topprepuklo tu na slovensku a nelutujem, ze ho nemam.... az teda na jednu vynimku- ze prichadzam o pikosky a klebety, ale co uz...aspon ja nie som ich sucastou a temou :)

ambrozia

Chcem zrušiť účet natrvalo z fb a neviem ako. Účet som deaktivovala a napísalo mi, že sa môžem kedykoľvek prihlásiť. Ako ho mám zrušiť na trvalo?