ako schudnúť poraďte mi stravu prosím..

212

zatial som velmi spokojna,musis si to vyhladat na nete ,potreviny su tamrozdelene do troch skupin alebo si kupovat potraviny v ich obchodoch a tie s amožu jest po cely den.takže ja som to skombinovala varim pre rodinu z bežnych surovin a chlieb,muku a nejake sladkosti kupujem v ich obchode.treba si o tom trochu počitat najprv.
ja som od min týždna schudla 2,5kg manžel 2 kg a to si teda davam naozaj vsetko podla chuti snad jedina vynimka je ovocie,to je tiež rozdelene podl aobsahu cukru,do kolkej hodiny možeš jest.

212

ja som začala min týžden s norbiho tajomstvom ,čo je update.ak maš v blizkosti obchod s ich surovinami alebo s ariadit jeho tabulkou ,tak je to super.
po prvy krat mam pocit,že s anemusim kontrolovat,nie som hladna a chudnem pri tom.ale zatial je asi skoro po týždni hovoriť o tom viac,uvidime .ale už teraz sa tešim .

wurva

ja by som ti dietu neodporucala... nikdy som ziadnu nedrzala, ani drzat zrejme nemienim..cisto kvoli schudnutiu urcite nie.. nemyslim si, ze to je vhodny sposob, ako schudnut.. treba zmenit zivotny styl..k lepsiemu, zdravsiemu... a naucit sa s tym zit, stravovat sa tak stale... lebo je dost logicke, ze ked skoncis nejaku dietu, s ktorou aj schudnes.. musis to pribrat spat, ked zacnes jest normalne... nemozes predsa drzat dietu cely zivot..
poradila by som ti doobeda jest sacharidy, poobede uz nie..
takze na ranajky si kludne mozes dat pecivo, alebo mozes si dat ovsene vlocky, nejake cerealie, na desiatu ovocie, na obed mozes zjest uplne hocico, ale mensiu porciu... ja si ale vacsinou robim rizoto, alebo cestoviny so zeleninou.. celozrnne.. na olovrant si dam obcas par mandli, na veceru podla toho ako sa citim hladna.. tofu so zeleninou, vajicko, tvaroh, biely jogurt

samozrejme, pohyb je nutny...
kolko vazis jablicko? a ako sa stravujes?

nathália08

začni nejaku diétu,alebo detox-pekne schudneš.Ja som za 3 týždne schudla 5 kg.Ale doležite je mať pevnú vôľu-lebo ja ju nemám-ja som to porušila v 4 týždni a jedla všetko na čo som mala chuť,teak sa mi to vratilo,ale dnes som začala odznovu.A idem do toho,začni aj ty:)