sen o krasnej pleti.....

Príspevok v téme: sen o krasnej pleti.....
NESTASTNICA

krasna plet, fakt to nejde docielit?? mam takmer 22 a s akne bojujem takmer od 10, a doktorka (kozna) mimochodom druha ma nechce poslat na ziadne vnutorne vysetrenie, ale ja neverm tomu ze tam vo vnutri nieco neni...najhorsie vyrazky mam na pravej strane pod ustami....ziadne inde sa mi take brutalne zapalene a tazko hojitelne akne nerobi ako tam... ked sa mi konecne podari, ze sa tato ,, prekliata ,, oblast zahoji....stav trva par dni a potom zase vsetko odznova..:(( nvyse tam vidno cervene flaky...vysev, a je tam uplne akoby taka ina struktura koze...aj pred par dnami som si to dorypala:(( viem som krava..ale mam strasny stres:(( a ked som uz citila ti bolave vyrazky musela som ten hnis dostat vonku....fakt neviem co s tym, tychto par dni som si to potierala dakou vysusujucou vodickou od doktorky, co obsahuje kys. salicilovu...a mam pocit, ze to mam prilis presusene....zjazvene skarede...:(( newiem co s tym, ked sa na seba do zrkladla pozriem da sa mi plakat.....nema, chut ani chodit von s takymto ksichtom.....bo na tom kusku fakt vyzeram ako nocna mora zjazvena skareda:(( navyse mam pocit, ze mam taku povadnutu sivastu nevyraznu plet....ked sa pozriem na ostatne baby, maju ju krasne ziarivu zdravu a ja v takomto hroznom stave......pritom sa snazim...pouzivam masky, citim plet:( a nic...mate podobnu skusenost aj vy?

Lubicka1988

Ahoj, mala som podobný problém, akné hlavne okolo úst až také podkožné, nemohla som ani otvoriť ústa dakedy a zabral mi Australian Tea Tree Oil a kozmetika z dermacolu na akné s tým olejom. ten olej zaberá skoro na všetko a nedám na neho dopustiť. môžeš ho kúpiť v lekárni, najlepší je s roll-on. do týždňa sa to vylepšilo až to úplne prestalo, teraz to na mňa nikto nepovie, že pred rokom som nechodila bez make-up-u von.

a keď ti to akné prestane na tie jazvy je super FADE OUT krém, ale dá sa iba objednať zo zahraničia. som ešte ani neminula celé balenie a už žiadne nemám. ale nedávaj si ho pokiaľ sa toho akné nezbavíš

Dúfam, že ti to pomôže a držím palce

gabika M

kokosový olej, dávaj si ho každý večer... nie je to nič agresívne, takže nečakaj nejakú agresívnu rýchlu reakciu ale po pár dňoch máš krásnu, zdravú vyživenú žiariacu pleť ... určite ti nezmiznú všetky vyrážky ale mne to napr. veeeelmi pomáha

NESTASTNICA

dakujem vam moc, za rady:(

JA viem, ze budem vyzerat, ze som povrchna, a krasa nie je vsetko...ale ja chcem byt pekna, vrazam do seba strasne vela penazi....a chcem, aby to bolo aj vidno:( vlasy mam krasne huste dlhe, ani postava ni je najhorsia, ale ta plet....ked som uzivala hak, to bola radost sa na seba pozerat, vyriesilo mi to aj moju problemovu oblast, ziadna vyrazka a teraz som zase tam kde som bola..:((( trapenie dokola, ci uz na zs, gympli, alebo na vyske....:(( neviete mi poradit, este nieco na rychlejsie zhojenie, tych cervenych rozskrabanych ran?

°°°°

ahoj nebud nestastna urcite je vidiet krasa ina ten kto ta pozna -dusa.viem,že čo by človek dal zato čo chce.kedže úplatkárske móresy na slovensku su vo väčšine lek.komor asi kožnej treba niečo dat,aby si všimla že trpís na akne.a stres máš z toho ked sa spravi alebo predtým a to je následok ? možno antibiotiká až,lenže dokial dokt.nezájem tažko súdiť.zvonku na ošetrenie je dobrá ichtamolgáfrová masť, no prevencia je o inom..

fazula gula

neviem ako sa mi to podarilo ale posledny tyzden nemam vyrazky uz len take male sem tam a to bojujem s tym dlho...jedine co som naviac vyskusala je to ze som si do alpy nalozila kamilky a repik a s tym si potieram tvar....davam si skoro kazdy den masky ktore striedam mam od himalaye neem mask z DM dalej som si kupila od hesh skin life a rassoul(marocky il) z hennayvette.sk a to striedam a je to celkom fajn aspon mne to pomohlo musim poklopat...ale davam si aj hydratacny krem aby sa mi pokozka nepresusila a este naviac som zacala pit vela cistej vody...a inak vyrazky pri ustach sa mi zda ze znamenaju poruchy v reprodukcnom systeme a dakde som citala aj helicobakter...